Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firegifts! Oszustwo. Bany,opóźnienia,padające serwery,0 kontaktu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Firegifts! Oszustwo. Bany,opóźnienia,padające serwery,0 kontaktu (/Temat-Firegifts-Oszustwo-Bany-opoznienia-padajace-serwery-0-kontaktu-75484)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Firegifts! Oszustwo. Bany,opóźnienia,padające serwery,0 kontaktu - Golab - 29-08-2013 18:25

Witam. Opiszę swoją historię związaną z tym serwisem.
Zarejestrowałem się jakoś w maju. Do dnia 20 sierpnia dobiłem magiczną kwotę 129k(konsola ps3). Serwery im upadły. Już czułem,że to niezła ściema.
Dziś 29 sierpnia(jutro restock) mam a raczej miałem 123-126k. Coś koło tego.
Do popołudnia byłem zalogowany. Chce się zalogować. Pokazuje mi,że się zalogowałem. Wchodzę w " Moje konto" i pokazuje,że trzeba się zalogować. Klikam przypomnij hasło. Dostaję hasło i nadal pokazuję,że nie działa. Robie to znowu. I pokazuję,że nie można. Piszę do moderatora aby podał mi gg Vexa(administrator). Admin nie chce rozmawiać poprzez gadu-gadu. Mam pisać na maila. Pisze jednego maila. Dowiaduję się, że jestem zbanowany ponieważ zrobiłem 300 multikont. W dodatku na koszmailu. Odpisałem ale admin już nie chciał mi odpisać. Fakt. Koszmail się zgadza. Miałem taki sposób. Podawać mój ref i pisać aby ludzie robili na koszmailu bo będzie im szybciej.
Koszmail:
Od razu przychodzi mail
Nie trzeba pisac hasel ani nic.
Oraz pisalem by te osoby dodawaly sobie na opisy oraz podawaly swoim znajomym.
Dobilem 309 poleceń. Nie rozsyłałem już poleceń a czasami coś tam wpadło.
Straciłem 20 złotych oraz czas który poświęciłem na tą stronkę.

Jak to wygląda? 1 restock. Nikt nie ma pkt-wszyscy biorą lasery i pendrive. Lasery i pendrive przychodzą. Xbox jest zrobiony przez administrację(chodzi o unboxing).
20 sierpnia padły im serwery. Są na rynku od 5 lat i nie wiedzą,że będą tłumy? Dobre. 29 sierpnia, dostaję bana. Ciekawe ile osób które stać było na nagrody z "wyższej półki"-xbox,ps3,psp. Dostało też bana.

Napisałem do admina aby pokazał mi logi. Moje ip pokazuję,że mieszkam w Bydgoszczy(najbliższe,duże miasto).
Ale admin już logów mi nie wyśle z jakich miast wykonywane były rejestrację.
Przestrzegam przed tą stronką. Nie wysyłać sms bo szkoda kasy.


RE: Firegifts! Oszustwo. Bany,opóźnienia,padające serwery,0 kontaktu - Stworkowaty - 29-08-2013 18:30

No to w czym problem? Zlecałeś robienię fraudów przez koszmail ludzią tak więc słuszny ban.


RE: Firegifts! Oszustwo. Bany,opóźnienia,padające serwery,0 kontaktu - Golab - 29-08-2013 18:32

W regulaminie nie ma nic napisane o stosowaniu jakiś poczt. Koszmail to taka sama poczta jak i inna. Nikt nie robił multikont.
Zresztą było to już poruszane. Czyli wezmę sobie kogoś reflink tak? I zacznę mu robić konta to on dostanie bana? Śmiech.


RE: Firegifts! Oszustwo. Bany,opóźnienia,padające serwery,0 kontaktu - piotruss96 - 29-08-2013 18:32

Narazie sa wypłacalny a za fraudy sie nie dziw ze dostałeś bana...
Narazie dla wiekszosci osob wysyłaja wiec nie wiem w czym problem jak nie bede wysyłac wogle wtedy to bedzie tutaj pasowac

@golab nie rozumiesz ze nie ma aktywonsci twoich kont co zrobisz fake ? oni z nich nie zarabiaja czyli fake konta chopie ogarnij sie


RE: Firegifts! Oszustwo. Bany,opóźnienia,padające serwery,0 kontaktu - LeMarian - 29-08-2013 18:35

swój chłop Tongue ale ja już tak nie robie bo wlasnie bany leca


RE: Firegifts! Oszustwo. Bany,opóźnienia,padające serwery,0 kontaktu - Golab - 29-08-2013 18:38

Jak na razie wysłali tylko lasery za 2 złote i pendrive który kosztuje 20 złotych. Nie stracili nic patrząc na ich dzienny dochód za premium,zadania za sms,konkursy i snake.

Ja czuję się oszukany. Bo oszukany jestem. Gdyby w regulaminie napisane było,że nie można tworzyć kont na koszmailu czy tego typu podobnych to bym nie podsyłał osoba. A jak dałem komuś czysty reflink bez infromacji to się ludzie burzyli,że musza wchodzić i coś aktywowac.


RE: Firegifts! Oszustwo. Bany,opóźnienia,padające serwery,0 kontaktu - freezea - 29-08-2013 18:45

Oj, golab. Twoim zdaniem, admin kupil sobie xboxa, wyslal go do siebie i nagral unboxing? Haha, daj dowod szerloku. Po drugie, chyba nie trudno sie domyslic ze takie praktyki sa nie legalne w serwisie, prawda? Po 3, wyslali same laserki i pendrive? Zobacz galerie. Chyba admin nie kupil sobie pare glosnikow po 100zl, i pendrive za 25 Smile Poprostu dostales bana za sluszna rzecz, miej pretensje do siebie i nie rozpowiadaj klamstw ludziom.


PS. Jesli pomyslales ze serwis to scam po tym, ze strona padla bo za duzo osob na niej bylo to gratuluje przemyslen.


RE: Firegifts! Oszustwo. Bany,opóźnienia,padające serwery,0 kontaktu - Golab - 29-08-2013 18:47

W regulaminie nic takiego nie ma. cieszę się jednak,że założyłeś tutaj konto specjalnie dla mnie.
Gdyby w regulaminie było coś takiego to by była inna bajka. Czytałem regulamin parę razy. I nigdy nic takiego nie napotkałem. Jakie praktyki? To,że ktoś zarejestrował się na szybszej poczcie?


RE: Firegifts! Oszustwo. Bany,opóźnienia,padające serwery,0 kontaktu - FireGifts.pl - 29-08-2013 18:47

"Oszustwo. Bany,opóźnienia,padające serwery,0 kontaktu" ... człowieku ogarnij się Smile

Bany? tylko Ty dzisiaj dostałeś bana za multikonta więc nie wiem o co Ci chodzi.

Opóźnienia, padające serwery - Zgadza się serwer padł - ale od razu przenieśliśmy się na nową maszynę i jutro jest Restock więc w czym problem?

0 kontaktu? bekabekabeka odpowiedź na swojego maila otrzymałeś w nie cale 5 minut...


Mała prośba - nie kompromituj się już.


RE: Firegifts! Oszustwo. Bany,opóźnienia,padające serwery,0 kontaktu - LeMarian - 29-08-2013 18:52

dobrze gada polać mu