Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? (/Temat-Ile-czasu-minelo-zanim-cos-zarobiliscie-75307)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - pointsmaster - 01-05-2014 21:09

Ja zaczynałem 3 lata temu, buxy(w tym już legendarny sejfik). Ba, nawet kilka razy coś wypłaciłem. Jak zacząłem ogarniać, że buxy to grząski temat to klikałem jako ref w refbackach...Ale to była wszystko strata czasu poza pierwszy neobuxem i onbuxem(?) na których nazbierałem poleconych i jakieś pieniążki były. Jak obydwa buxiki splajtowały, to po kilkumiesięcznej przerwie zabrałem się za PPD(głownie filesonic) i gdy zacząłem mieć z tego jakiś grosz rozpętała się burza wokol ACTA i moj kochany serwis stał się tylko darmowym dyskiem...kolejna przerwa...i zabawa w kryptowalute, nakopalem 3000Doge w kilka dni i czekam czy odbiją się od dna...oraz na nowo szukam niszy dla mnie


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Hattrick - 01-05-2014 21:41

To było tak dawno że juz nie pamiętam - ale chyba niedługoSmile


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - selfie - 06-05-2014 02:33

Ja zarabiac probowalem wiele razy w internecie ale mi nie wychodzilo (brak cierpliwosci i uporu) 5 dni temu zalozylem strone jak na razie dobilem do 15k odslon i zarobilem 8$.


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Inwestor25 - 06-05-2014 14:51

Sporo czasu upłynęło zanim coś zarobiłem, ale ja zaczynałem kilka lat temu, gdy była znacznie uboższa oferta. Teraz jest naprawdę dużo możliwości. Kiedyś trzeba było się sporo narobić żeby coś wpadło do kieszeni.


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - leons97 - 06-05-2014 15:28

(06-05-2014 14:51)Inwestor25 napisał(a):  Sporo czasu upłynęło zanim coś zarobiłem, ale ja zaczynałem kilka lat temu, gdy była znacznie uboższa oferta. Teraz jest naprawdę dużo możliwości. Kiedyś trzeba było się sporo narobić żeby coś wpadło do kieszeni.

Ale kiedyś zarabiając na PPD wystarczyło dodać parę linków na Darkwarezie i w jeden dzień wpadało 20$.A dziś to szkoda gadać.....


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - maciejglowa - 23-05-2014 11:54

ja dopiero rozpoczynam swoją przygodę więc pochwalę się jak już zarobię, na razie nie ma czym


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Klin - 23-05-2014 13:25

Pierwsze pieniądze zarobiłem po kilku godzinach pracy


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - GoodLecki - 23-05-2014 14:15

W pierwszych dwóch miesiącach byłem w plecy sporo w trzecim już na plusie , wiec zacząłem zarabiać od trzeciego Big Grin


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - sirkawon - 03-06-2014 14:18

Na początku zarobek na prywatnych serwerach gier. Najlepszy okres to nawet po 4tys miesięcznie, ale konkurencja zbyt duża i się wycofałem, bo zarobki spadły do 500zł a stresu było co nie miara.

Następnie stworzyłem parę stron, jedne też kupiłem, rozwinąłem i pojawił się kolejne dochody.

Aktualnie działam w systemie MLM. Za miesiąc, a najpóźniej dwa będę już na etapie stałego zarobku około 2tys miesięcznie także jak ktoś zainteresowany to priv.

Co jak co, ale pieniądze przez internet idzie szybko zarobić, trzeba mieć szczęście i pomysł oraz co najważniejsze, cierpliwość i odwagę Smile
Pozdrawiam


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - fruttos - 04-06-2014 13:30

jeszcze nic, dopiero chcę rozpocząć przygodę z zarabianiem przez internet. Niedawno dowiedziałem się o takiej możliwości.