Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? (/Temat-Ile-czasu-minelo-zanim-cos-zarobiliscie-75307)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Dubsteo2092 - 08-12-2017 19:19

Ja obecnie zarabiam na wypełnianiu ankiet od dwóch tygodniu zarobek jak narazie 100zł


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Dradada486 - 24-10-2018 05:14

Zarabiam od programu partnerskiego przeciętnie 40$ na co dzieńXpokerface


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Olszi - 26-10-2018 17:56

Pamiętam swoje pierwsze pieniądze zarobione w necie. Wystawiłem na allegro program do gry Ogame (kiedyś niezwykle popularnej). Bot nie był nawet mój więc sprzedawanie go było jakby nie patrzeć kradzieżą. Tyle, że byłem wtedy głupim szczylem (jakiś 2006 rok). Po niedługim czasie dostałem bana na allegro jednak zdążyłem sprzedać kilka sztuk. Najlepsze jest to, że miałem wówczas pewien problem z kwestią wpłaty przez kupującego jako, że nie posiadałem konta bankowego. Problem rozwiązałem w ten sposób, że kupujący przesłał mi pieniądze w kopercie pocztą beka Do dziś pamiętam jaką satysfakcję miałem gdy otworzyłem kopertę a w środku było 5 złotych co było moją pierwszą zarobioną kasą przez neta Jerk


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - limeq - 04-11-2018 15:27

W sumie to od kilku lat szukałem,próbowałem różnych metod zarabiania , bez skutku , może oprócz skinów do cs'a Big Grin a tak to ostatnio 70 ziko zarobiłem ale to była jednorazowa akcja i teraz szukam czegoś stałego , przy okazji jakby ktoś miał chwilkę pomóc/doradzić od czego najlepiej zacząć to zapraszam na pw .


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - lever - 13-11-2018 08:34

Buxy, pamiętam te pierwsze złotówki na paypalu Big Grin


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - marek_____ - 13-11-2018 12:37

Pierwszą kasę z neta, o ile dobrze pamiętam, zarobiłem na ankietach na panelu Opinie.pl i zebranie 50 zł do wypłaty zajęło mi kilka miesięcy. Dziś już ankiet nie robię (ewentualnie z rzadka), bo mnie męczą Tongue


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - matchless - 28-11-2018 18:09

Z portalu, który okazał się scamem to w pierwszym dniu udało mi się zarobić Wink... Potem jak podszedłem do tego mądrzej to jakiś tydzień czekałem na pierwszy lead.


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - maslanka80 - 22-01-2019 03:44

Ja pierwsze złotówki zarabiałem na allegro na sciąganiu simlocków z nokii 3310 itp.
Pamietam że za simlocki komisy brały 40-50zl (Karton Malborasów kosztował nmniej). Jak zaniosłem swoją nokie w trakcie operacji wpadł jakis facet i zrobił mega afere .Sprzedawca sie tłumaczył i pokazywał jakiesdokumwnty na monitorze. W tle był odpalony program do softa. Zwykle okienko gdzie sie wybiera marke i model telefonu i puste pole gdzie podajemy IMEI i program generował kod do odblokowania SIM i . Ala KEY-GEN z banalna nazwa . Po jakims czasie znalazłem w necie na Kazaa lub osloo pliki o takiej nazwie . Dla jaj wystawiłem oferte na allegro zdejmowania Simlocka dla modeli Nokii które nie wymagały kabla tylko IMEI. Tego samego dnia kilka osób napisało email ze kase wpłacili i przesłali IMEI. Ja odesłałem wygenerowane kody i po Tygodniu miałem juz kilkanaście ofert dziennie.
Simloka zdejmowałem za 10zł Lol . Piękne czasy ALLEGRO, ŚWISTAKA, AUKCJE24 i eBAY. . Jako 17 latek zarobiłem w kilka miesiecy wiecej niż potem przez kilka lat tyrajac na budowie. Ale że młody i głópi to kasa poszła na balety. ZŁOTTE CZASY Allegro. Potem goniłem akcesoria do GSM (kable kryształowe klawiaturki itp które wyszukiwałem w pakietach . Teraz to na allegro nawet nie zaglądam bo niema po co . beka


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - zimne07 - 29-01-2019 13:21

To zalezy gdzie, pierwsze siano zarobilem na hazardzie po 6h Big Grin w internetach , programach to 24h pierwsze grosze


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - HajsInfo - 29-01-2019 17:25

2 tygodnie, ale to było jeszcze w 2016.