Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? (/Temat-Ile-czasu-minelo-zanim-cos-zarobiliscie-75307)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - mikiniki - 28-08-2013 06:29

Najważniejsze to się nie poddawać. I nawet jak nie wychodzi, iść do przodu. A odniesiesz sukces Smile
Powodzenia Smile


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Skadi - 28-08-2013 07:08

Zaczęłam od zapraszania ludzi do Studentwatch i w 16h czekania wskoczyło 50 zł, a potem poszło...Wink Teraz coś tam sobie kliknę na buxach, itp. PPA nie dla mnie, a robótek ręcznych ludzie nie kupują Tongue


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - TastemanPL - 28-08-2013 11:52

Na samym początku parę lat temu klikalem w reklamy były to śmieszne pieniądze których nigdy nie wypłaciłem. Śmiałem się z ofert PP gdzie zarobić można było kokosy. Zarejestrowałem się na waszym forum. Każdy polecał PPA. Nie wiedziałem co to (trzeba było tylko zjechać na dół forum) Pewnego razu natknąłem się w serwisie fancop na rejestracje na stronie FireCash. Koleś miał wszystko wytłumaczyć jednak nie odpisywał. Znalazłem mentora Diqtiona któremu z tego miejsca gorąco dziękuje z początku pomagał mi bez refa. Później przerejestrował mnie na siebie. Od Marca do dokładnie 15 Czerwca nic nie wpadało chciałem to rzucić i zająć się czymś innym. Kolejny raz siedząc w niedziele u siebie na podwórku sprawdziłem stan konta w Fc. Saldo 2,52$ zaczełem tak się cieszyć i skakać. W kolejne dni też coś wpadało. Dzisiaj pobiłem dniówkę tamten miesiąc i ustanowiłem prywatny rekord. 5 dni gdzie codziennie coś wpadało. I taka to historia nie prawdopodobna a jednak!


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Eximo - 28-08-2013 11:56

W miesiac na d3 flippem zainwestowalem 50$ wyciąglem 250$ z groszami Big Grin


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Rayven89 - 29-08-2013 11:49

Ja zaczołem od ShareCash.org pod koniec miesiąca czyli jakies 5 ostatnich dni w które zarobiłem około 23$ , następny miesiąc 80+ a trzeci to juz 130$+ dalej leciałem na auto pilocie i z jednej super niszy która działa do dzisiaj chociaż nie tak dobrze jak kiedyś szło 12 pobrań dziennie


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - xerq - 29-08-2013 11:54

xxx - do usunięcia.


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - koniec - 29-08-2013 11:55

Ja zacząłem zarabiać po kilku godzinach Lol


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - hertia - 30-08-2013 14:06

Jakiś miesiąc może dwa teraz irdze to szybciej;p


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Dorotka99 - 30-08-2013 22:38

u mnie zaczelo sie od pierwszych $3 przy przepisywaniu captchy. ale zdecydowanie odradzam.
pozniej reklamy CPM i CPC na kilku blogach. no i stale ponad $3 dziennie z adfly.


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Ballhaus - 29-09-2013 11:29

mypay i imgdino Smile, a czas to juz nie pamiętam coś koło tygodnia;p