Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? (/Temat-Ile-czasu-minelo-zanim-cos-zarobiliscie-75307)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Pussika22 - 09-02-2015 16:48

Kilka dni, i miałem już ledwo ponad 5$. Paidverts + adfly


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Faluczi - 09-02-2015 21:06

Po kilku dniach wpadły pierwsze dolary Big Grin


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Darven - 12-02-2015 19:05

a ja siedzę tu już rok i zarobiłem 30-40zł na sprzedaży kont Fb a same pieniądze zainwestowałem i ...straciłem.

Ogólnie próbowałem już: buxów - 0zł, subskrypcji SMS - 0zł, PPA - 0zł Smile Obecnie staram się coś na skaraczach ugrać ale rozkręca się to tak cholernie powoli że już 3 miesiąć nie mogę uzbierać tych 5$...
Bez jakiejkolwiek inwestycji czy siedzeniu kilkunastu godzin przy kompie gunwo się zdziała. Spróbuje coś uzbierać i zainwestować w programy typu pd właśnie.


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - wisniowy13 - 12-02-2015 22:09

Eee tam Big Grin da się przy małym nakładzie pracy te 300zł miesięcznie czy nawet 500zł (żeby dozbierać do min. wypłaty) SPOKOJNIE uzbierać przez miesiąc nie siedząc przy kompie non stop. Mi pierwsze leady wpadły w ten sam dzień w którym się zarejestrowałem na LeadMorze


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - MrocznyKILL - 12-02-2015 22:17

Niedawno wpadłem na nowy pomysł i już pierwszego dnia po wcieleniu pomysłu w życie przyniósł mi niemal 50 zł zysku Smile


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - puffek - 13-02-2015 03:30

2dni http://enjoymoneyflow.com/Arek9890


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Lion94 - 13-02-2015 05:45

Zaczynalem na Otlandzie jako skrypter LUA, tworzyłem serwery OpenTibia i dorabiałem sobie za czasów tej metody i popularności dość dużej w latach 2008-2012r i odpaliłem wtedy:
1) Premium SMS-y - zarabiałem ok 140 zł co miesiąc
2) Przelewy - wpadło od czasu do czasu 40 zł
W 2010r odniosłem sukces z pierwszym sprzedanym produktem Inetd.PL były to serwery gier multiplayer, własne podstrony, CMS + przerabiany panel gier.
Na serwerach gier i własnej stronie zarabiałem wtedy dosyć dużo z 250 zł...
Potem zająłem się sprzedażą na Allegro i zaczynałem kupować doładowania po tańszej cenie i sprzedawałem je w marży 4-5% - po zsumowaniu z każdej transakcji miałem 5-6 zł prowizji.
Zarobiłem dosyć dużo około 700 zł dziennie, bo mialem dużo wystawianych aukcji i moje aukcje były promowane.
Potem sprzedawałem klucze do gier, konta do gier, marketing i z tego dosyć nieźle można było "natrzepać kaski" - wychodziło 450 zł na czysto z kluczy do gier,a z kont ok 150 zł.
Marketing od czasu do czasu wprowadzałem stopniowo i z tego była tez nie mała kaska, przyjemna i dobra.

Teraz zarabiam:
1) na systemach partnerskich i zarabiam od 50-150 zł zwyż, czekam na odpowiedni moment i musze się postarać mieć 200 zł/ms.
2) programie CPM partnerskim - Youtube
3) inwestuje w Paidvertsa i zarabiam z poleconych (revshare, buxy/hyipy)
4) zarabiam z apki mobilnej CashPirate
5) systemy reklamowe typu shorte- reklamuje się stopniowo, będzie dużo kasy czuje Tongue


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Darven - 13-02-2015 10:22

(12-02-2015 22:09)wisniowy13 napisał(a):  Eee tam Big Grin da się przy małym nakładzie pracy te 300zł miesięcznie czy nawet 500zł (żeby dozbierać do min. wypłaty) SPOKOJNIE uzbierać przez miesiąc nie siedząc przy kompie non stop. Mi pierwsze leady wpadły w ten sam dzień w którym się zarejestrowałem na LeadMorze

To albo macie dużego farta albo nie wiem co Big Grin Mi mentorzy (jeszcze za czasów instartera, później firesub) kazali męczyć się długimi godzinami a zysków nie było żadnych Big Grin Fajnie było by te 300zł miesięcznie wbić


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - wisniowy13 - 13-02-2015 11:35

Bo tu trzeba samemu działać i coś wymyślić. Ja się bawię z subami około 2 tygodni i zarobiłem trochę ponad 300zł. Wiadomo dla tych którzy zarabiają wielokrotności tego dziennie to śmieszna suma, ale jak na osobę początkującą jestem zadowolony. Smile


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Darven - 13-02-2015 11:47

Nie wiem co można tu jeszcze wymyślać jak próbowałem chyba wszystkiego. Może od tamtej pory coś się zmieniło albo wpadałem na kiepskich mentorów. Z chęcią wpadłbym na jakiegoś dobrego mentora.