Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? (/Temat-Ile-czasu-minelo-zanim-cos-zarobiliscie-75307)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Sm0xi1 - 26-08-2013 19:41

Witam !
Tak czytam te wasze posty i się zastanawiam, ile czasu minęło zanim zaczeliście zarabiać jakieś pieniądze , od czego zaczynaliście i od czego polecacie zacząć przygodę z zarabianiem przez internet ?
Czytając to forum można się trochę pogubić , gdyż sposobów na zdobycie pieniędzy jest dość sporo .


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - DawidFB - 26-08-2013 20:06

Ja zacząłem od MyPay,zarobiłem w ponad tydzien 6zł,ale polecam PPA,zarabiam drugi miesiac,a w sierpniu już 92$


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Juhas - 26-08-2013 20:16

Ja swoją przygode rozpocząłem w lutym tego roku wiec nie dawno 1. byly surfbary około tygodnia i pierwsza wypłata 9.90zł potem buxy ale to grosze wiec nie miesiac temu robiłem rózne rzeczy Programy partnerskie, reklamy, fanpage, skracanie linkow itd. a teraz siedze na kubigo i narazie to mi wystarcza bo nie mam jeszcze 18 latek wiec kilka złotowek wystarczy na co nieco ale nie ma jak PPA na jesien mam rozpocząć prace w PPA beka


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - poczmail - 26-08-2013 20:43

Osobiście dzielę ten "czas" na dwie kategorie:

1) Pieniądze wirtualne - "zarobione" na buxach Tongue

2) Pieniądze realne - zarobione na wieeeelu innych metodach


Osobiście swoją przygodę zaczynałem od czytania różnych stronek poświęconych zarabianiu. Początkowo klikałem w reklamy, jednak z czasem olśniło mnie i zrozumiałem, że na tym nie da się zarobić przyzwoitych sum. Dotarło w tej chwili jednocześnie do mnie, że muszą istnieć jakieś inne sposoby na zarobienie pieniążków i tak oto po różnych ekscesach trafiłem finalnie na to forum. Uważam, że warto zawsze i wszędzie czytać i uzupełniać swoją wiedzę w każdym "earnowskim" kierunku, gdyż z pewnością nikt jeszcze wszystkiego nie wie o tak obszernej frazie jak "zarabianie w internecie" (nawet Killer Lol).


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Devil877 - 26-08-2013 21:05

MyPay - 14zł
PPA (od około 15.01.2013) $215,72

a przygodę z zarabianiem zacząłem właśnie od tego forum dzięki temu trafiłem na mypay a następnie zainteresowałem się PPA Wink


Odp: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Petr0 - 26-08-2013 21:11

Ja zacząłem po 2 miesiącach. Najpierw były jakieś konkursy, niestety nic nie wygrałem. Później dopiero PPA i tu w końcu się udało. Na początku oczywiście nic nie miałem, po długich poszukiwaniach znalazłem jakiś sposób i zarobiłem pierwsze pieniądze. Teraz jest duzo łatwiej niż kiedyś - jest pełno mentorów, którzy Ci pomogą, więc myślę, że spokojnie sobie poradzisz Wink.

Wysłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 2


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - Zły_Szeląg - 26-08-2013 21:20

Ja zaczynałem od allegro na koncie taty gdy miałem chyba 15 lat Big Grin metoda była prosta i działa do teraz. Wyszukujesz nowe, oryginalne jeansy z kiepskimi fotami, na których wyglądają po prostu nieatrakcyjnie i nikt nie chce kupić. Jak masz szczęście to dobre firmy (lee, wrangler) zgarniesz za 40 zł. Później w domu robisz dobre foty dobrym aparatem i profesjonalnie obrabiasz. Teraz spodnie pójdą przynajmniej za 80 zł. Nie licząc opłat podwójne przebicie Big Grin


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - tuitam - 27-08-2013 11:23

Rok czasu, ale w pierwszym roku niewiele - 100 - 300$ / miesięcznie


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - v3XeR - 27-08-2013 15:13

Ja zacząłem na zleceniach zarabiać kasę. 200zł/miesiąc (grafika/webmastering)

Potem egofiles (50zł miesiąc na pełnym automacie)

Teraz wszystkiego po trochu


RE: Ile czasu minęło zanim coś zarobiliście ? - toonwie - 27-08-2013 23:56

Ja zaczynałem w PPA ale jednak to nie dla mnie jestem realistą i efektów potrzebuję od razu więc szukałem czegoś innego. Easysub 50zł ale źródełko się wypaliło to neobux i kubigo. Kubigo 10 zł dziennie na ciucha i parę paczek w miesiącu starczy Smile

EDIT:

Pytanie jest po jakim czasie po jakimś tygodniu nie wliczając czasu poświęconego na PPA