Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiany MB / bank / Allegro - Fajka. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiany MB / bank / Allegro - Fajka. (/Temat-Wymiany-MB-bank-Allegro-Fajka-75051)

Strony: 1 2 3


Wymiany MB / bank / Allegro - Fajka. - Fajka - 23-08-2013 01:06

Teraz WYMIANA BANK - Skrill po korzystnym kursie - tylko 2%. Płacisz mi na bank, dostajesz od razu na Skrill.

Przeprowadzam wymiany z Moneybookers (Skrill) / bank / mogę zapłacić za coś na Allegro - zmieniasz na chwilę hasło do konta.

Posiadam sześć kont bankowych do szybkich wymian (BZWBK, PEKAO, Inteligo [PKO], ING, mBank, Alior) lub wysyłam bluecashem / przelew na telefon

Co oferuję: uczciwość, zero ściemy, duże kwoty dostępne "od ręki".

Oferta skierowana jest do użytkowników forum zarabiam.com, którzy mają jako taki staż na forum i nie budzą moich podejrzeń.

Pisząc do mnie proszę od razu o podanie nicku z forum!

Konto w processorze musi być zarejestrowane na realne dane - nie np. ferdek kiepski.

Prowizja: 10% + koszty jakie ponoszę przy przelewach. (np. MB, bluecash, prowizja Skrilla za wypłatę) Pomijalne przy większych kwotach.

Kwoty: MB: 700 PLN
PP: 60 $
bank: więcej niż jestem skłonny wymienić

Kontakt:
PW
GG: 9167319
W przypadku wymian Skrill / MB można również pisać do znajomego pod numer GG: 2048791.


RE: Wymiany PayPal / MB / bank / Allegro - Fajka. - Limitless - 24-08-2013 13:44

Polecam , zawsze szybka i bezproblemowa wymiana waluty Wink


RE: Wymiany PayPal / MB / bank / Allegro - Fajka. - xeno92 - 26-08-2013 15:45

Potrzebuje wymienić 121 zł paypal na bank + bluecash.

Polecam, szybko, bezpiecznie i konkretnie.


RE: Wymiany PayPal / MB / bank / Allegro - Fajka. - Daroslawo - 27-08-2013 09:53

Polecam, szybka transakcja, +


RE: Wymiany PayPal / MB / bank / Allegro - Fajka. - ciemnebiznesy - 30-08-2013 19:09

polecam


RE: Wymiany PayPal / MB / bank / Allegro - Fajka. - bossos - 30-08-2013 20:31

Szybko i sprawnie bez niepotrzebnego p.........a,polecamSmile


Wulgaryzm wykropkowany
//Sloniasek


RE: Wymiany PayPal / MB / bank / Allegro - Fajka. - Fajka - 16-09-2013 10:53

Wróciłem z wakacji, wymiany aktualne.

Posiadam:

100+ Paypal,
100+ MB
1k+ banki


RE: Wymiany PayPal / MB / bank / Allegro - Fajka. - bombri - 16-09-2013 16:14

interesuje mnie wymiana 20 zł z paypala na skrill? ja płace pierwszy!


RE: Wymiany PayPal / MB / bank / Allegro - Fajka. - Fajka - 16-09-2013 20:10

Niestety kolego za dużo razy użerałem się z Paypalem, żeby wymienić się z osobą "znikąd", co zresztą zaznaczyłem w pierwszym poście.

Cytat:Oferta skierowana jest do użytkowników forum zarabiam.com, którzy mają jako taki staż na forum i nie budzą moich podejrzeń.



RE: Wymiany PayPal / MB / bank / Allegro - Fajka. - majinpov - 17-09-2013 16:54

Szybko i bezproblemowo