Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Konta (/Temat-Rozwiazane-Konta-7504)



[Rozwiązane]Konta - Xkoniak - 22-05-2010 18:07

Witam ! Mam małe pytanie czy gdy ja mam konto na lockerz.com może mieć moja Mama drugie konto czy trzeba mieć jedno konto na całą rodzinę i czy mogę Jej (mamie) wysłać zaproszenie?


Pozdrawiam, Xkoniak


RE: Konta - Z - List - 22-05-2010 18:09

Na jednym IP może być max. 5 kont.

1.Konto -TY
2.Konto - TWOJA MAMA
3.KONTO- Może też tata
4. Wolne
5.Wolne


RE: Konta - Xkoniak - 22-05-2010 18:12

Dziękuję Ci.Ale czy mogę im wysłać zaproszenie?


RE: Konta - Tech - 22-05-2010 18:21

Tak, możesz wysłać zaproszenie. Jednak dobrze by było, żeby te konta były w miarę aktywne (przynajmniej na początku).

PS. Nie ma NIGDZIE napisane, że może być tylko i wyłącznie 5 kont dla rodziny. Ktoś to sobie wymyślił, a cały czas jest to powtarzane. Lockerz nigdy nie mówił czegoś takiego, jednak jest to w miarę rozsądna liczba członków rodziny (a nie, że sobie ktoś zrobi 20 kont na swoich "braci").


RE: Konta - Xkoniak - 22-05-2010 18:45

Ok, rozumiem.Nie no będą na pewno aktywne nie mam zamiaru robić kont 20 tylko co najwyżej te 5.Dziękuję Tech za odpowiedź.

Pozdrawiam


RE: Konta - Tidus - 22-05-2010 22:00

Na 1 ip moze byc 5 kont zaproszenie mozesz wysylać


RE: Konta - Sportomaniak - 23-05-2010 01:02

(22-05-2010 22:00)Tidus napisał(a):  Na 1 ip moze byc 5 kont zaproszenie mozesz wysylać

Po co powtarzasz w kazdym temacie to, co inni zdazyli juz napisac ? Na prawde ten licznik postow jest dla Ciebie taki istotny ? Exclamation


[Rozwiązane][Rozwiązane]Konta - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.