Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestować 6sms premium po 8zł? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: W co zainwestować 6sms premium po 8zł? (/Temat-W-co-zainwestowac-6sms-premium-po-8zl-74991)



W co zainwestować 6sms premium po 8zł? - AnnaKa - 22-08-2013 02:30

Cześć nie wiem czy to dobry dział ale jest to inwestycja Smile
Mam do wydania 8zł*6 w sms nie z Vat cena Smile do 8 zł Ponieważ muszę aktywować starterty T-mobile do zadań sms Smile też płatnych ale mi szkoda 10 zł z kont Smile Dlatego proszę powiedzieć gdzie mógłbym wykupić coś dzięki czemu te pieniądze mogłyby się zwrócić chociaż na równy rachunek Smile

Pomoc = Rep


RE: W co zainwestować 6sms premium po 8zł? - marcel_kk - 22-08-2013 03:00

Piszesz troszkę chaotycznie, ale co do odpowiedzi, to na zero nie wyjdziesz,
bo każdy serwis zabiera lwią część, np. dotpay z 7,38 brutto zostanie 3 zł


RE: W co zainwestować 6sms premium po 8zł? - AnnaKa - 22-08-2013 03:34

Tak wiem rozumiem ale może jest gdzieś serwis gdzie wykupię za to poleconych albo jakieś premium ?
Chaos wynika z godzin pracy przed pc = 14 :/ Już nie wiem co robić Big Grin a jakoś zarobić się chce


RE: W co zainwestować 6sms premium po 8zł? - Zły_Szeląg - 22-08-2013 22:32

Ja zawszę jak mam trochę pieniędzy, które muszę wydać z telefonu ładuję sobie portfel na jakimś hostingu albo serwerach. Przelicznik 1:1 tak jakbyś płacił przelewem, kasa sobie siedzi, a później możesz za to kupić domenę lub serwer Big Grin


RE: W co zainwestować 6sms premium po 8zł? - dzemba - 02-09-2013 13:22

Kup za nie punkty do promocji na surf.fenka i puść je na lokatę Tongue
W najgorszym przypadku masz przyrost w skali miesiąca od 18% do 27% zależy od długości trwania lokaty, jeżeli o taką "inwestycje" ci chodziło.
Na lokatę potrzebujesz 10 SMS za 4,92zł, jest mały szkopuł, zakupione punkty są warte około 15 zł, ponieważ kupno ich za SMS premium ma bardzo słaby przelicznik. Po inwestycji wypłacisz od około 18 do 27 zł, ale zawsze możesz przedłużyć lokatę.

PS. lepiej kup jakiemuś gimbowi premke w grze i niech ci zapłaci Tongue


RE: W co zainwestować 6sms premium po 8zł? - v3XeR - 02-09-2013 13:43

Ja zawsze kupuję za to jakąś usługę na jakiejś stronie - przelewem trzeba zapłacić 10zł, a sms 12 zł. Mi się opłaca Tongue


RE: W co zainwestować 6sms premium po 8zł? - xNightComing - 13-10-2013 17:27

Kup itemy w jakiejś grze, np. metin2 i sellnij :3


RE: W co zainwestować 6sms premium po 8zł? - patulsky1337 - 13-10-2013 18:46

Zapłacę ci 7 zł za jednego sms za 14 zł. Jak chcesz więcej to żaden problem Wink Płatność przez payze.


RE: W co zainwestować 6sms premium po 8zł? - AnnaKa - 13-10-2013 19:03

Pisałem że eski 8 zł Smile