Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Neobux wykupienie 25 poleconych zwróci się ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Neobux wykupienie 25 poleconych zwróci się ? (/Temat-Neobux-wykupienie-25-poleconych-zwroci-sie-74808)

Strony: 1 2


RE: Neobux wykupienie 25 poleconych zwróci się ? - muniek11 - 28-09-2013 11:51

Ja proponuję zakup 6 poleconych i przez tydzień sprawdzić kto jak klika. Na moim przykładzie wiem, że przez pierwsze cztery dni nie klikały 4 osoby;/ poczekałem do końca tygodnia i wszyscy klikają codziennie albo co drugi dzień więc mi się poszczęściło i się zwracaIdea


RE: Neobux wykupienie 25 poleconych zwróci się ? - AnnaKa - 28-09-2013 13:49

Kupiłem konto Gold , 55 poleconych i niestety żadnych profitów Sad Już nie przedłużam poleconych tylko zbieram na wypłatę i tyle . Mam 6,32$ do wypłaty co łącznie mi da 10$ wypłacone ale to i tak nic w porównaniu do 90$


RE: Neobux wykupienie 25 poleconych zwróci się ? - zabajka - 28-09-2013 14:01

(28-09-2013 13:49)AnnaKa napisał(a):  Kupiłem konto Gold , 55 poleconych i niestety żadnych profitów Sad Już nie przedłużam poleconych tylko zbieram na wypłatę i tyle . Mam 6,32$ do wypłaty co łącznie mi da 10$ wypłacone ale to i tak nic w porównaniu do 90$

bo ...... trzeba było pierwsze zebrać conajmniej kilkuset poleconych a potem kupować konto gold
ale jak ty myślisz tym czym siedzisz na krześle to tego są efekty
no ale specjalista i właściciel w jednym z firmy zwanej wybujała fantazja co za prąd każdy rachunek płaci 2 zł cóż innego może pokazać ponad to co widzimy


RE: Neobux wykupienie 25 poleconych zwróci się ? - AnnaKa - 29-09-2013 21:15

No i chętnie zapłacę za usunięcie ów osoby z forum jak ma każdemu chamsko odpisywać Smile Dziś opatentowałem sposób na 1$ dziennie w neo więc się zwróci , temat do zamknięcia Smile