Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Neobux wykupienie 25 poleconych zwróci się ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Neobux wykupienie 25 poleconych zwróci się ? (/Temat-Neobux-wykupienie-25-poleconych-zwroci-sie-74808)

Strony: 1 2


Neobux wykupienie 25 poleconych zwróci się ? - AnnaKa - 19-08-2013 02:14

Cześć , mam luźne 5$ na paypal Smile I chciałem je jakoś zainwestować i poszperałem po forum i wykupienie poleconych na neobuxie tyle właśnie kosztuje , moje pytanie jest teraz takie czy się opłaca czy zainwestować te 5$ w coś innego ? Smile Niby tylko 15 zł ale zawsze coś Smile

Ps. Chce ktoś może startery T-mobile ponieważ nie można użyć ich do zarobku bez zasilania konta (usługa premium dostępna po doładowaniu) może wie Ktoś jak to wykorzystać ?

Za pomoc leci reputacja w Waszą stronę Smile


RE: Neobux wykupienie 25 poleconych zwróci się ? - Dennisek78 - 19-08-2013 02:19

Nikt nie wie jacy refferalsi się tobie trafią, mogą aktywni, mogą nieaktywni ... każda inwestycja niesie za sobą jakieś ryzyko więc nikt nie może ci powiedzieć czy to się zwróci ...


RE: Neobux wykupienie 25 poleconych zwróci się ? - AnnaKa - 19-08-2013 02:23

Właśnie nad tym myślałem najgorsze będzie gdy okaże się że z 25 nikt nie klika :/ więc chyba nie warto . Chyba że większą ilość . Mam nadzieję że jeszcze inni się wypowiedzą ponieważ nie wiem jaką decyzję podjąć , może ktoś coś poleci ?


RE: Neobux wykupienie 25 poleconych zwróci się ? - Spamer-pl - 19-08-2013 10:29

powiem tak z ta 5 (USD )kup te 25 referal i przygotuj koleją 10 (USD) na wymianę tych refelal nawet jak bedziesz klikał codzienni wszystkie reklamy co 3 dni masz za to na wymiane 1 refelal to i tak nie wyciagniesz z tego 1USD

zaraz naskocza na mnie wyjadacze co maja po xxx refelal ze nie ze jest zajebiscie a bedzie jeszcze lepiej jak z mojego refa byle bys klikal wszystkie reklamy

tu pisałem
http://zarabiam.com/Temat-PLACI-neobux-com-22167?pid=659965#pid659965


RE: Neobux wykupienie 25 poleconych zwróci się ? - AnnaKa - 19-08-2013 10:33

Hmm no zobaczymy , bo niestety widzę jest tam pełno ludzi którzy założą konto klikną i zaraz wychodzą bo myślą ze po 20 reklamach będzie wypłąta...


RE: Neobux wykupienie 25 poleconych zwróci się ? - doopo - 19-08-2013 11:46

Rentale to raczej boty, ale mogę się mylić ^ Sam zainwestowałem 10$ w 50 i tylko straciłem bo srednie AVG wynosiło koło 1.5 przy codziennej wymianie nieaktywnych. Także można się w to bawić, sprawdzić ,zawinwestować i się przekonać czy będą aktywni czy raczej nie .


RE: Neobux wykupienie 25 poleconych zwróci się ? - AnnaKa - 19-08-2013 11:53

No nic sprawdzę i powiem Wam co i jak , na chwilę obecną tylko 1 kliknął 0.02$ ze wszystkich 25 ... ale to dopiero godzina minęła


RE: Neobux wykupienie 25 poleconych zwróci się ? - Kekan - 16-09-2013 13:21

Napiszesz, jak to wygląda w perspektywie miesiąca?


RE: Neobux wykupienie 25 poleconych zwróci się ? - Mafiozo19990 - 16-09-2013 15:56

beznadziejnie...
od siebie nie polecam wykupowania poleconych. Wgl się u mnie nie zwracają, nawet zainwestowana kwota nie zwróci mi się, porażka... żałuje 13$ wydanych na refów.


RE: Neobux wykupienie 25 poleconych zwróci się ? - Workis - 25-09-2013 21:24

Lepiej kupic 3 i ich przedluzyc na 8 miesiecy, niz kupic 25 na miesiac.
Gwarantuje, ze przy tym 1 lepiej wyjdziesz niz na drugim

pozdrawiam Wink