Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prośba o pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prośba o pomoc (/Temat-Prosba-o-pomoc-74745)



Prośba o pomoc - szikaka245 - 18-08-2013 00:25

Witam, jestem nowy na forum i chciałbym się podzielić z wami moją historia i prosić o małą pomoc. Jest mi trochę głupio tak o tym wszystkim pisać no ale nie zostało mi wiele możliwości więc postanowiłem poszukać pomocy na tym forum. Dwa lata temu poznałem wyjątkową dziewczynę. Miała ona jedno małe marzenie, i postanowiłem je spełnić. Czy to była willa z basenem? A może nowe porsche 911? Nic z tych rzeczy. Jej marzenie było bardzo proste, wyprowadzić się z domu, „uwolnić się od rodziny” jak to ona mówi. Po zobaczeniu jak jest traktowana u niej w domu doskonale zrozumiałem dlaczego tak bardzo chce się wyprowadzić.

Rzuciłem studia, zostawiłem to co uwielbiałem robić najbardziej(sztuki walki, rysunek, grafika komputerowa) tylko po to żeby dorwać jakąś prace i zarobić abyśmy mogli wspólnie się gdzieś wyprowadzić i zacząć sobie żyć i studiować na własną rękę. No ale rzeczywistość okazała się brutalna. Jako iż jestem 21letnim posiadaczem zerowego doświadczenia, rynek pracy nie stał dla mnie otworem. Rozniosłem setki CV osobiście jak i przez Internet ale bez skutecznie, chciałem zarabiać najniższą krajową no ale cóż, nic z tego(co bardzo mnie dziwi). To samo moja lepsza połowa, rynek pracy nas po prostu nie chce. Jakby tego było mało jakoś pół roku temu dopadła ją paskudna choroba(padaczka) co ani trochę nie pomaga.

A więc zacząłem szukać szczęścia w Internecie. Po przekopaniu najgłębszych czeluści Internetu trafiłem na opcje „zarabiania w Internecie”. Przebrnąłem przez hyipy, buxy, forex i inne pierdoły w których zazwyczaj więcej się traciło niż zarabiało. Zaniedbałem dużo spraw tylko po to aby znaleźć to coś co pozwoli mi wygenerować jakiś dochód. Obecnie jestem na etapie PPA dział cheaty do gier. Mam dobrego nauczyciela, przynajmniej tak mówią jego wyniki oraz ludzie na tym forum ale po dokładniejszym zagłębieniu się w temat PPA stwierdziłem ze na cheatach ciężko będzie dojść do poziomu jaki chce, plus z tego co wiem od swojego mentora google coś popsuło i wcale nie jest łatwiej, ale nie zamierzam się poddawać. Wiem że to są początki ale przebicie się przez setki stron graniczy z cudem w obecnych czasach. (nisze dobrą znaleźć musisz !jak to mawia mistrz yoda, tylko że to nie jest takie łatwe…)

Moim celem jest dojście do poziomu 500-1000zł miesięcznie do października(według niektórych na tym forum „piece of cake”). Fajnie by było, resztę by się jakoś wyciągnęło ze stypendiów socjalnych i jakoś by się pomału żyło. Pewnie większość mnie teraz wyśmieje, że potrzeba czasu na takie wyniki. Wiem że to nie jest takie chop siup i masz 1000zł miesięcznie. Jestem wstanie poświęcić dużo czasu i wysiłku aby tego dokonać. Nie przychodzi mi to łatwo i wiem że to głupio tak prosić bo przecież „nikt Ci nie da swojego sposobu na zarabianie”, ale jednak poproszę. Potrzebuję czegoś co pozwoli mi osiągnąć mój cel, żeby to było pewne i stabilne, byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Ja już nie mam pomysłów… Pozdrawiam Mateusz.


Prośba o pomoc - yazir - 18-08-2013 00:27

Masz mentora więc keep going, całą niezbędną wiedzę znajdziesz na forum, no ale cóż łatwiej się poużalać w dziale do tego nie poświęconym...


Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.