Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Autosurf/Android] Websurf.cz Aplikacja Polecam! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Surfbary (/Forum-Surfbary-314)
+---- Wątek: [Autosurf/Android] Websurf.cz Aplikacja Polecam! (/Temat-Autosurf-Android-Websurf-cz-Aplikacja-Polecam-74731)

Strony: 1 2


[Autosurf/Android] Websurf.cz Aplikacja Polecam! - AnnaKa - 17-08-2013 19:55

Cześć Wszystkim od dawna szukałem aplikacji na androida dzięki której będę mógł zarobić za to że po prostu jest Smile

I znalazłem Smile

Dlatego też parę minut po sprawdzeniu chce się podzielić nią z Wami.

Jest to surf (manual,auto)

Wchodzimy na stronkę:
Ref : http://www.websurf.cz/?ref=117337
Czysty : http://www.websurf.cz/ Sad

Rejstrujemy się myślę że z tym nie będziecie mieli problemu Smile
Jeśli będziecie mieli to google Wam przetłumaczy stronkę Smile

Po rejestracji wchodzimy :
Google Play : https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.websurf.autosurf&hl=en

I Instalujemy aplikację na naszym smartfonie Smile

Polecam Wam manual surf oraz BEST ponieważ tam zdobędziecie aż 2 pkt a na auto 0.8 pkt Smile.

BEST polega na ocenie 1-5 gwiazdek trwa 2 sekundy i mamy 2 pkt Smile Polecam ten sposób.

Z góry dziękuje za rejestrację z refa o ile ktoś to zrobi .
Aplikacja czysta i mam nadzieję że Wam też się przyda , co do kredytów które tam zdobywamy w sekcji Pay możemy je wymienić na kase sprzedając je komuś lub przelicznik 1Pay kr - 300 pkt więc też warto Smile

Aplikacja dobrze działa w tle Smile Na noc jak znalazł lub do telefonu pod ładowarką Smile

Mam nadzieję że pomogłem i skorzystacie Smile

Jeśli ktoś ma jakieś środki zbędne na PP Smile
Proszę o dotację na rozwój moich prac w sieci Smile
paypal : [email protected] Smile Do niczego nie zmuszam Smile

Pozdrawiam Was Serdecznie Smile


RE: [Autosurf/Android] Websurf.cz Aplikacja Polecam! - thc19905 - 17-08-2013 20:13

mała kasa z tego


RE: [Autosurf/Android] Websurf.cz Aplikacja Polecam! - miniek9090 - 17-08-2013 20:16

ale telefon w porównaniu do kompa żre bardzo mało energii Smile

Czy w ogóle wypłacają?


RE: [Autosurf/Android] Websurf.cz Aplikacja Polecam! - AnnaKa - 17-08-2013 21:53

Co do wypłat nie jestem pewien więc Wam nie odpowiem bardziej traktuje to osobiście jako formę do promocji w surfie Smile


RE: [Autosurf/Android] Websurf.cz Aplikacja Polecam! - miniek9090 - 17-08-2013 22:23

Szkoda że w polskich surfach nie ma aplikacji na android. Ta wygląda bardzo przyzwoicie a chodzi jeszcze lepiej Tongue


RE: [Autosurf/Android] Websurf.cz Aplikacja Polecam! - AnnaKa - 17-08-2013 22:35

Tak aplikacja jest bardzo stabilna , i można ze spokojem z niej korzystać . Jeśli cokolwiek znajdę na androida to Wam podeślę .
Co do tej aplikacji wiem że można z niej korzystać na paru telefonach Smile Więc może ktoś na emulatorze przez VPN wy testuje i nam napisze Smile


RE: [Autosurf/Android] Websurf.cz Aplikacja Polecam! - miniek9090 - 17-08-2013 22:36

Mam takie pytanko , jak znalazłaś tą apke?


RE: [Autosurf/Android] Websurf.cz Aplikacja Polecam! - AnnaKa - 17-08-2013 22:39

Mam być szczery Smile
google play -> autosurf GOTOWE Smile Tylko 2 aplikacje są obie sprawdziłem i Wam poleciłem właśnie tą Smile
Jest to jedyna taka aplikacja obecnie na androida oficjalnie dostępna Smile


RE: [Autosurf/Android] Websurf.cz Aplikacja Polecam! - miniek9090 - 17-08-2013 22:40

Tam nie mozna wypłacać tylko zlecać jakieś zadania za pkt Sad


RE: [Autosurf/Android] Websurf.cz Aplikacja Polecam! - AnnaKa - 17-08-2013 22:45

Z ludźmi można zrobić że oni płacą a my im dajemy punkty więc się da Smile