Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
(płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin (/Temat-placi-IDW-Silverclix-fajna-Aurorka-polski-Admin-74664)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - papajaz69 - 28-12-2013 17:55

Program cały czas płaci i wygląda na to, że zamierza to robić jeszcze dłuuugo.

W zasadzie codziennie jest do wyklikania 60-70 reklam + kilka centów do wygrania w AdGrid (ja trafiam coś prawie codziennie).

No i płaci instant. A to tez duża zaleta.


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - papajaz69 - 02-02-2014 21:38

Jest kolejna wypłatka. Tym razem 2,49$.

PayPal i, jak zwykle, instant.

Screen w odpowiednim dziale Big Grin


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - papajaz69 - 02-03-2014 21:30

Własnie dotarła 8 wypłata. PayPal.

Jak zwykle instant!

Screen we właściwym dziale.


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - papajaz69 - 30-03-2014 20:26

Ponieważ żegnam się z IDW mogę podmienić reflink w pierwszym poście (o ile jest ktoś chętny)

Kto pierwszy, ten lepszy Smile


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - papajaz69 - 31-03-2014 08:47

Dzisiaj dostałem ostatnia zleconą wypłatę Huh

Jak zwykle - nie czekałem długo.

IDW płaci i (tak sądzę) będzie płacił jeszcze długo.


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - bbr - 31-03-2014 13:11

Gratulacje.


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - papajaz69 - 23-06-2014 20:24

Tak tylko nieśmiało przypominam - ten program ciągle działa i płaci !!!


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - dariklon - 08-07-2014 20:04

Serwis od tygodnia działa na nowych serwerach, więc już nie powinno byc problemów w dostępie jakie zdarzały się ostatnimi czasy.
Serwer i domena wykupiona na następny rok.
8 sierpnia stronka obchodzi swoje 1 urodziny


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - papajaz69 - 16-07-2014 20:42

Znaczy - będzie impreza !!! Huh


RE: (płaci) IDW-Silverclix - fajna Aurorka, polski Admin - papajaz69 - 10-08-2014 08:08

Teraz mamy weekend urodzinowy, więc Admin co jakiś czas wrzuca bardziej wartościowe reklamki. Ja przed chwilą trafiłem 0,03$.

Aha, kilka dni temu dostałem kolejną wypłatę Huh