Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymyśl Hasło Reklamowe I Wygraj Nagrodę Pieniężną! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wymyśl Hasło Reklamowe I Wygraj Nagrodę Pieniężną! (/Temat-Wymysl-Haslo-Reklamowe-I-Wygraj-Nagrode-Pieniezna-74576)

Strony: 1 2


Wymyśl Hasło Reklamowe I Wygraj Nagrodę Pieniężną! - Rzetliksz - 15-08-2013 13:23

Chcesz wygrać cenne nagrody pieniężne? Masz głowę do sloganów i haseł reklamowych? Ten konkurs jest dla ciebie!

Zasady konkursu opierają się na wymyśleniu sloganu (hasła reklamowego, dewizy, idei programu, myśli przewodniej, znaku rozpoznawczego) do aplikacji do tworzenia (i edycji) zrzutów ekranu http://makeshot.net. Niech hasła będą z tym związane, proszę Wink

Forma: MakeShot - 30-40 znaków twojego hasła.
Język angielski

Nagroda główna: 10zł + 5$. (paypal, bank, przekaz pocztowy, ale wtedy -6.50zł za przesył [Obrazek: WinkingTongueEmoticon.jpg])
Nagrody pocieszenia: repy.

Każdy użytkownik może zaproponować nieograniczoną liczbę haseł. Hasła wulgarne, niepoprawnie polityczne i za trudne dla przeciętnego Amerykanina nie będą brane pod uwagę. Zakończenie konkursu: dzisiaj o 23:59. Przy wygranej biorę pod uwagę moje i nie moje osobiste odczucia oraz ilość plusików pod hasłem. Konkurs przeprowadzany jest w dwóch miejscach jednocześnie.
Szczegółowy regulamin konkursu dostępny u mnie na PW.


RE: Wymyśl Hasło Reklamowe I Wygraj Nagrodę Pieniężną! - Doseq - 15-08-2013 15:34

Who you gonna SHOT ?! Makeshot.com

Makeshot.com screenshots quickly and fastly !


RE: Wymyśl Hasło Reklamowe I Wygraj Nagrodę Pieniężną! - diabloo07 - 15-08-2013 19:48

MakeShot - an easy way to shoot your screen!


RE: Wymyśl Hasło Reklamowe I Wygraj Nagrodę Pieniężną! - Driver494 - 15-08-2013 19:48

Makeshot.com - just shot and share
Makeshot.com - the best screenshooter ever
Makeshot.com - doing screenshots never be easier


RE: Wymyśl Hasło Reklamowe I Wygraj Nagrodę Pieniężną! - Bandaid - 15-08-2013 22:12

makeshot.com: The Fastest screenshots ever!


RE: Wymyśl Hasło Reklamowe I Wygraj Nagrodę Pieniężną! - badboyowski - 16-08-2013 00:45

Makeshot.com - One Shot, One Screen.


RE: Wymyśl Hasło Reklamowe I Wygraj Nagrodę Pieniężną! - hertia - 16-08-2013 06:55

Też się włączę chociaż już po...ale odpalę translatora i lecimy !

MakeShot - picture good Huh


Odp: Wymyśl Hasło Reklamowe I Wygraj Nagrodę Pieniężną! - Slight - 16-08-2013 08:55

Hm, a wczoraj o 23 miałem odpowiadać w temacie, a zapomniałem. ; |

MakeShoot.net - Simple to use! Just take a screenshot and share it!





Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2


RE: Wymyśl Hasło Reklamowe I Wygraj Nagrodę Pieniężną! - Rzetliksz - 16-08-2013 18:24

OK, mamy problem, bo propozycje fajne, ale nie na tyle, abym skusił się ich użyć i za nie zapłacić Sad


RE: Wymyśl Hasło Reklamowe I Wygraj Nagrodę Pieniężną! - diabloo07 - 16-08-2013 18:26

płać i płacz.