Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Laik che zarobić i szuka mentora - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Laik che zarobić i szuka mentora (/Temat-Laik-che-zarobic-i-szuka-mentora-74571)



Laik che zarobić i szuka mentora - Hienas - 15-08-2013 12:31

Mam kilka pytań ;p
1. Czy na ppa czy dda? trzeba coś włożyć od siebie pieniędzy?
2. Na jaki serwis najlepiej wrzucać gry filmy itp.
3. szukam mentora w tych tematach żebym nie spamił na forum ;p
5. I czy bawić się w to jak mam 5 mb?


RE: Laik che zarobić i szuka mentora - piotruss96 - 15-08-2013 17:25

do PPA nie trzeba miec dobrego neta ale warto mieć kase aby kupić domene i hosting
do PPD trzeba mieć szybkiego neta albo kupić konto shell za ok 30zł/msc


RE: Laik che zarobić i szuka mentora - v3XeR - 15-08-2013 17:27

Jeżeli szukasz mentora, odezwij się na PW


RE: Laik che zarobić i szuka mentora - noutilus - 15-08-2013 22:08

1. W przypadku PPD pieniądze inwestujesz w narzędzia wspomagające pracę uploadetską, czyli między innymi w shella, zakup rang na warezach i w inne ważne dodatki. Nie mniej jednak na początku inwestować nie trzeba jeśli masz łącze z szybkością uploadu min. 0.5 mb/s

2. Gry, filmy i innego typu multimedia zwane kopiami zapasowymi wrzuca się na warezy czyli strony typowo przeznaczone do promocji linków. Oczywiście jest wiele metod promocji jednak rozpowszechnianie linków po warezach jest priorytetem.

3. Jestem oficjalnym mentorem zatwierdzonym przez forum uploaderskie Uploaduj lub więcej info tutaj: http://zarabiam.com/Temat-Mentor-PPD-Zwieksz-swoje-zarobki-67986

4. Internet 5 mb/s nie jest zawrotną szybkością, ale jeśli nie chcesz inwestować w narzędzia uploaderskie między innymi w shella to na tym internecie, który w tej chwili posiadasz możesz spokojnie wrzucać mniejsze multimedia np. muzykę, ebooki i inne drobnice. Dzięki temu zarobisz na shella i później będzie już możliwość przejścia na bardziej dochodowe rzeczy jak np. upload filmów, gier i oprogramowania.


RE: Laik che zarobić i szuka mentora - kalutor - 22-08-2013 12:13

Kierując się stwierdzeniem, że nie ma głupich pytań - są tylko głupie odpowiedzi, chciałbym zapytać, czy do działalności PPD wystarczy mi 30 MB/s bez posiłkowania się shellem?


RE: Laik che zarobić i szuka mentora - sewirus - 22-08-2013 16:49

Nie wystarczy, mam 50 MB/s i i tak w shella zaopatrzyć się musiałem Cool


RE: Laik che zarobić i szuka mentora - m4t0sh - 23-08-2013 21:41

zależy jaki masz upload
w netii przy predkości 50mb/s downloadu tyle samo masz uploadu
w vectrze przy 60mb/s downloadu masz tylko 3mb/s uploadu


RE: Laik che zarobić i szuka mentora - wojtasekpl - 25-08-2013 01:25

(23-08-2013 21:41)m4t0sh napisał(a):  zależy jaki masz upload
w netii przy predkości 50mb/s downloadu tyle samo masz uploadu
w vectrze przy 60mb/s downloadu masz tylko 3mb/s uploadu

Wydasz małe pieniądze(trzeba być ogarniętym, żeby wiedzieć, gdzie kupić lub sam skonfigurujesz maszynę) na shella i w FZ lub w Zoomie będzie Ci lecieć po 15-20 mb/s. Jakbyś w chacie miał 100/100 to inna sprawa :]