Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? (/Temat-PORADNIK-Jak-zaczac-zarabiac-pieniadze-na-Adsense-74541)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - WhereMyMoney - 20-02-2014 07:29

(03-11-2013 11:52)AceDP napisał(a):  Ogólnie żeby nie wyłapać bana tym sposobem, to potrzeba ludzi z całej polski. A nie tylko ty i koledzy z twojego osiedla.

Polska jest podzielona na regiony, które ma stałe części przy adresie IP. Można to zaobserwować w google analytics, pokazuje z jakiego większego miasta lub jego okolicy weszła osoba. Jak zauważą że wszystkie kliki są załóżmy z warszawy i nie ma żadnego innego z polski. To od razu widać że coś tu nie gra.
A co jeśli strona to portal z ogłoszeniami lokalnymi?


RE: [PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - Robeerto - 23-03-2014 15:38

a to ciekawe bo ponoć google sprawdza czy kliki przekładają się na konwersje
czyli jeżeli ludzie będą klikać ale nie kupować to leci ban


RE: [PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - Optix123456 - 29-12-2015 16:53

To dalej działa? Co jeśli mam konto na yt z adseanse?


RE: [PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - xPiwkoPL - 03-01-2016 17:58

Wlasnie dziala?
bo juz nie ma tamtej grupy


RE: [PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - radzio0001 - 09-11-2016 21:00

Cześć, mam sprawę kojarzysz może jak dodaje nową stronę do adsene to muszę u nich ją tam zeryfikować (oni muszą zaakceptować) mam konto na adsense albo rejestrowałem na inna domene a teraz chcę dodać jeszcze jedno niby dodało ale zarobki po 1zł przy dużym ruchu....

Jeśli przekieruje ruch na stronę kolegi to zarobki około 90zł dziennie ...... dodam jeszcze,że jest to wina skryptu bo jest taki sam oraz układ reklam.

Domene wczoraj wykupiłem i podpiąłem pod adsense oraz skrypt pod domene uważacie, że to wymaga czasu ?


RE: [PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - szymon1051 - 17-11-2016 10:47

Może jakaś grupa zrobi polskie coś podobnego Smile.


RE: [PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - dariuszkow4 - 18-11-2016 23:17

Działa to jeszcze ?


RE: [PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - Mati435 - 11-01-2017 14:57

Warto sprawdzić


RE: [PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - kbermes - 11-01-2017 19:19

Wszystko super gdybym nie miał zablokowanego AdSense :/ Panowie, nie klikamy w swoje reklamy... Tongue


RE: [PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - koziklk - 12-01-2017 19:52

a jakby utworzyć Polską grupę, może też by się dało coś zarobić Smile