Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? (/Temat-PORADNIK-Jak-zaczac-zarabiac-pieniadze-na-Adsense-74541)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


[PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - nasgaroth - 14-08-2013 21:07

[Obrazek: r0o2tj.jpg]

Metoda bardzo blackhatowa, opiera się na grupie osób, które klikają sobie nawzajem w reklamy kontekstowe Adsense. Można dużo zarobić zachowując oczywiście zdrowy rozsądek. Poradnik nie jest mój, ja go tylko przetłumaczyłem i umieściłem tu na forum, choć metoda była mi znana już wcześniej a teraz będę sam próbował w tym sił. Polega to głównie na tym, że za kliknięcie w reklamę (biorąc pod uwagę, że masz dobrą niszę o czym piszę trochę dalej) dostajesz 0,30-1$+. Ty robisz to na stronach innych ludzi, oni robią to dla Ciebie. Na tym polega cały zarobek.

Co musisz umieć przed zarabianiem?
• Podstawowa znajomość języka angielskiego
• Podstawowe umiejętności w obsłudze serwisu blogspot.com

Czego potrzebujesz?
• Zmienne ip (wymóg konieczny, vpny czy proxy nic tu nie pomoże)
• Program Palringo i konto (http://www.palringo.com/en/us/)
• Przeglądarka Google Chrome
• Konto w programie Adsense (https://www.google.com/adsense/login/pl/‎)
• Strona internetowa w języku angielskim (tym zaraz się zajmiemy)
• Czas

Jak zacząć zarabiać?
1. Wejdź na stronę Palringo, zarejestruj konto i pobierz komunikator
2. Jeśli nie masz Google Chrome, również pobierz i zainstaluj
3. Załóż konto w programie Adsense
4. Załóż bloga w serwisie blogspot.com, dodaj treści, ważne aby treści na blogu były w języku angielskim, możesz ściągnąć używane wcześniej artykuły np. tu: klik lub tu: klik. Dodawaj codziennie artykuły, ustal sobie np. limit 5 dziennie. To sprawi, że będzie to wyglądało naturalnie. Blog musi wyglądać w miarę schludnie i przyjemnie więc zadbaj o to.
5. Powiąż swojego bloga z kontem Adsense (na blogspocie jest taka opcja w panelu administracji) i dodaj reklamy na blogu.
6. Uruchom Palringo, dodaj się do grupy „adexchangers”.
[Obrazek: 2j3sk2b.jpg]
7. I tu zaczyna się wymiana. ‘Ex’ to skrót od „exchange” czyli wymiana. Wysyłasz komuś swój „req” a ktoś wysyła Ci swój (req – prośba o wymianę). Taka prośba może wyglądać na przykład tak:
[Obrazek: 2yowoef.jpg]
Po słowie „Start:” wypisujesz linki do swoich stron.

Kilka reguł obowiązujących tam:
- Imps – impressions czyli „odsłony”. Jeżeli koleś pisze, że chce “15 imps + 2c” oznacza to 15 wyświetleń różnych podstron z jego strony i 2 kliknięcia w reklamę. Jesteś zobligowany do odwiedzenia 15 podstron z całej strony. Nie może wydarzyć się taka sytuacja, że ktoś wejdzie Ci na stronę i już na głównej kliknie w reklamę. Wtedy możesz być pewien, że dostaniesz bana. To dlatego właśnie musisz przeglądać te strony, a inni przeglądają Twoje a nie tylko klikają w reklamy.
- Nie możesz po prostu wcisnąć 15 razy F5 aby odświeżyć stronę. To nie jest traktowane jako wyświetlenie strony i skutkuje wykopaniem z grupy.
- Kiedy skończysz klikać na jakiejś stronie, musisz udowodnić, że kliknąłeś w reklamy. Dlatego zapisuj linki do reklam na które wszedłeś aby wysłać je potem jako dowód. Wysyłasz je bez http:// i bez www np.: *adproof.com/AbcdefG/123.html.
- Kiedy zakończysz wymienianie się z ludźmi, zmień swoje ip (np. poprzez rozłączenie i ponowne podłączenie routera). Rób to codziennie.

Kilka rad ode mnie:
- artykuły najlepiej unikalne, te podane tu w poradniku możesz przerobić aby były unikalne (dostępne są w sieci programy, które robią to za Ciebie, poszukaj), dodawaj co najmniej 5 tygodniowo, ciągle…
- pozycjonuj stronę, zdobywaj linki, dbaj o nią jak o zwykła stronę internetową
- najlepsze nisze to ubezpieczenia, banki, medycyna, turystyka (największe stawki za kliknięcia)
- używaj trybu incognito w przeglądarce gogle podczas robienia wymiany
- dla nowych stron 2-5$ dziennie to dobra kwota, z biegiem czasu możesz robić więcej wymian i dostawać więcej pieniędzy
- nie używaj VPNów czy proxy, za takie techniki z wejścia ban w grupie

Gdybyś chciał dowiedzieć się więcej, przeczytaj te ebooki (wersja ENG): klik

W razie wszelkich pytań postaram się odpowiedzieć Smile


RE: [PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - Bandaid - 14-08-2013 21:21

Ciekawa metoda, szkoda że dyskfalifikuję osoby bez zmiennego IP, jak na przykład mnie.


RE: [PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - badboyowski - 14-08-2013 22:33

Zmiana adresu IP przez komórkę
To dość dobry sposób na stanie się w dużej mierze anonimowym w sieci o ile karta operatora sieci będzie w systemie pre-paid (oczywiście niezarejestrowana). W dobie dzisiejszego internetu mobilnego i jego coraz to bardziej przystępnych cen, to świetny sposób. Ta metoda oczywiście wyklucza pobieranie dużych plików z różnego rodzaju hostingów, ale może posłużyć do solidnego ukrycia anonimowości w sieci. Przeciętny administrator z pewnością nie dojdzie kim jesteś.

Anonimowość poprzez TOR
TOR to metoda z pewnością lepsze rozwiązanie niż proxy, gdyż tworzy on łańcuch pośredników, co ważne każdy z nich zna wyłącznie adres poprzedniego i następnego komputera korzystającego z tej aplikacji. Dodatkowo połączenia zestawiane są na nowo co jakiś czas. Co więc TOR oznacza w praktyce? Bardzo wolny transfer, ale jeśli zależy Ci na anonimowości to tego typu rozwiązanie jest dla Ciebie.

Anonimowość zdalna
Jeśli masz komputer który mógłby pracować w trybie zdalnego dostępu np. na uczelni, w pracy czy kafejce internetowej, to możesz wykorzystać go do zmiany adresu IP. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz pracować, mając pewność że adres IP który będzie widoczny w sieci, będzie adresem zdalnej maszyny. Sposób jest godny polecenia dla zasobów udostępnianych dla danych adresów IP tj. pliki firmowe, komputery uczelniane etc.

Publiczne hotspoty
Jeśli chcesz pozostać anonimowym w sieci na kilka godzin, zawsze możesz iść do kawiarni czy restauracji i skorzystać z hot-spota. Oczywiście uważaj na kamery, nie płać też kartą kredytową podczas surfowania Wink

Internet od sąsiada
Oczywiście jeśli masz dostęp do niezabezpieczonej sieci wi-fi to jesteś w domu. Sprawdź czy nie ma gdzieś w okolicy takiej sieci. Ci którzy mają hasło z szyfrowaniem WEP traktujemy również jakby nie mieli zabezpieczonej sieci. Tego typu szyfrowanie to góra 15 min dla średniozaawansowanego użytkownika internetu.

Próbowałeś?


RE: [PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - nasgaroth - 14-08-2013 22:39

(14-08-2013 22:33)badboyowski napisał(a):  Zmiana adresu IP przez komórkę
To dość dobry sposób na stanie się w dużej mierze anonimowym w sieci o ile karta operatora sieci będzie w systemie pre-paid (oczywiście niezarejestrowana). W dobie dzisiejszego internetu mobilnego i jego coraz to bardziej przystępnych cen, to świetny sposób. Ta metoda oczywiście wyklucza pobieranie dużych plików z różnego rodzaju hostingów, ale może posłużyć do solidnego ukrycia anonimowości w sieci. Przeciętny administrator z pewnością nie dojdzie kim jesteś.

Próbowałeś?

Nie próbowałem, ale o ile mi wiadomo to korzystając z internetu w komórce również masz stałe ip, ponadto wykonywanie tego wszystkiego byłoby nieco niewygodne.


RE: [PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - poczmail - 14-08-2013 22:44

Trzeba przyznać, że poradnik całkiem dobry. Mam tylko nadzieję, że Polacy masowo nie dorwą się do niego i nie zaczną patologicznie 'wyłudzać' kliknięcia swoich reklam. Z tego właśnie powodu wiele serwisów blokuje swoje możliwości dla nas - a szkoda. Cóż, widocznie mentalnością i stereotypami odstajemy i to wyraźnie od zachodu...

Do autora: plusik poleciał, za pracę, estetyczne i schludne wykonanie. Smile


RE: [PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - Traw3k - 15-08-2013 00:11

(14-08-2013 22:39)nasgaroth napisał(a):  
(14-08-2013 22:33)badboyowski napisał(a):  Zmiana adresu IP przez komórkę
To dość dobry sposób na stanie się w dużej mierze anonimowym w sieci o ile karta operatora sieci będzie w systemie pre-paid (oczywiście niezarejestrowana). W dobie dzisiejszego internetu mobilnego i jego coraz to bardziej przystępnych cen, to świetny sposób. Ta metoda oczywiście wyklucza pobieranie dużych plików z różnego rodzaju hostingów, ale może posłużyć do solidnego ukrycia anonimowości w sieci. Przeciętny administrator z pewnością nie dojdzie kim jesteś.

Próbowałeś?

Nie próbowałem, ale o ile mi wiadomo to korzystając z internetu w komórce również masz stałe ip, ponadto wykonywanie tego wszystkiego byłoby nieco niewygodne.

Przecież nasz adres MAC telefonu jest zapisywany, więc raczej nic z tego.

Sam poradnik jednak b. dobrze przetłumaczony i opisany. Gratuluję. Smile


RE: [PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - marbol - 18-08-2013 21:03

Sposób bardzo dobry, na pewno go wypróbuje w następnym tygodniu. Boję się jednak że ten sposób może paść i adsense nie będzie wypłacał pieniędzy.


RE: [PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - McRace91 - 18-08-2013 21:47

Czy grupa ta klika tylko reklamy Adsense czy można mieć innych reklamodawców?


RE: [PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - Kapelon - 19-08-2013 02:41

mam pytanie czy po 1 wymianie robic reset czy tylko po paru wymianach?


RE: [PORADNIK] Jak zacząć zarabiać pieniądze na Adsense? - nasgaroth - 19-08-2013 06:19

(18-08-2013 21:03)marbol napisał(a):  Sposób bardzo dobry, na pewno go wypróbuje w następnym tygodniu. Boję się jednak że ten sposób może paść i adsense nie będzie wypłacał pieniędzy.

Adsense prowadzone jest przez Google więc na pewno nie padnie, co innego że mogą się zorientować, że działasz przeciwko ich polityce i Cię zbanować Tongue

(18-08-2013 21:47)McRace91 napisał(a):  Czy grupa ta klika tylko reklamy Adsense czy można mieć innych reklamodawców?

Ta grupa raczej Adsense, zależy jeszcze bo niektóym nie przeszkadza klikać w inne reklamy. Trzeba pytać.

(19-08-2013 02:41)Kapelon napisał(a):  mam pytanie czy po 1 wymianie robic reset czy tylko po paru wymianach?

1 wymiana z jednym człowiekiem dziennie. Zmiana ip do 3 razy dziennie, ale jak wymieniasz się mało to raz też ujdzie (zależy od częstotliwości wymian).