Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Remote Upload Na Egofiles i Innych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Remote Upload Na Egofiles i Innych (/Temat-Remote-Upload-Na-Egofiles-i-Innych-74362)



Remote Upload Na Egofiles i Innych - boss_ag - 11-08-2013 17:57

Witam mam pytanie chyba związane z remote uploadem a bardziej może o metodę działania uploaderow

a mianowicie chciałem się zapytać jak to jest możliwe, ze robiąc ręcznie wstawkę na pewnym warezie po chwili mam dublera pod swoim postem, z moim plikiem, ta sama nazwa itd. Zastanawiam się jak Oni to robią ? Catshare jeszcze rozumiem bo tam remote nie jest problemem, ale na egofiles trzeba odczekać długo aż remote się wgra.

Ktoś może mi to wyjaśnić, przybliżyć, będę wdzięczny Big Grin


RE: Remote Upload Na Egofiles i Innych - Qwik - 11-08-2013 18:05

Maja shelle albo boty.


RE: Remote Upload Na Egofiles i Innych - boss_ag - 11-08-2013 18:29

zawsze się zastanawiałem czy kupno shella zwróci się przez miesiąc poprzez uploading Big Grin


RE: Remote Upload Na Egofiles i Innych - Qwik - 11-08-2013 18:40

Zwróci się ale to zależy jak zarabiasz.


RE: Remote Upload Na Egofiles i Innych - noutilus - 14-08-2013 10:27

Pliki mają tą samą nazwę ponieważ nikt jej celowo nie zmienia. Po prostu pobiera i wrzuca a nie przejmuje się nazwą czy zawartością ponieważ, wie że pobiera to od osoby, która zamieściła poprawne dane o pliku, więc on w swoim opisie wstawki da takie same.

Co do shella to każdy ceniący się uploader powinien posiadać shella lub inną maszynę wspomagającą pracę.


RE: Remote Upload Na Egofiles i Innych - v3XeR - 14-08-2013 11:58

Shell się wróci po 3 dniach dobrej pracy, a potem tylko do przodu