Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Boks od Złego_Szeląga - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Boks od Złego_Szeląga (/Temat-Boks-od-Zlego-Szelaga-74325)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Boks od Złego_Szeląga - Slight - 15-03-2014 23:42

Ja tam obstawiłem na Adamka. ;]


RE: Boks od Złego_Szeląga - lukax6 - 19-03-2014 01:30

I każdy kto obstawił Adamka niestety się przejechał...


RE: Boks od Złego_Szeląga - Zły_Szeląg - 07-06-2014 19:17

Oj dawno tutaj nie zaglądałem, ale mam dla Was fajny typ na dzisiejszą galę Miguel Cotto - Sergio Martinez.

Martinez @1.40 Unibet

Warto nawet zaryzykować Martinez przed czasem @3.75 Unibet. Osobiście postawiłem tutaj 50 zł aby oglądać walkę z dodatkowymi emocjami (no i liczę na wygraną)

Dlaczego? Sprawa nie jest prosta. Uważam, że Cotto jest lepszym bokserem niż Martinez. Przegrał tylko z Floydem i Pacmanem (dwóch najlepszych bokserów naszych czasów). Wcześniej przegrał z Margarito (afera bandażowa) i ostatnio z Troutem (niedoceniany, świetny bokser z dużą przewagą warunków fizycznych). Martinez całą karierę obijał kelnerów i dopiero ostatnie 8 walk to naprawdę solidni zawodnicy, ale nie z najwyższej półki. Jednak Miguel wywodzi się z niższych wag i jest po prostu za mały na Sergio. Podczas ważenia miał jeszcze kilka funtów zapasu do limitu, do którego Martinez musi się odwadniać. Zdjęcie dobrze pokazujące różnicę gabarytów:

[Obrazek: cotto%20vs%20martinez%20in%20the%20spot%20light.jpg]

Podsumowując Martinez zajedzie Cotto przewagą siły, wzrostu, wagi i zasięgu ramion


RE: Boks od Złego_Szeląga - K.O.M.B.E.K - 07-06-2014 20:56

tak samo obstawiam tą walke Wink
Kelnerów? a Julio Cesar Chavez Junior Wink


RE: Boks od Złego_Szeląga - GrzesiX - 08-06-2014 21:15

Wielki koniec Martineza, nie ma wątpliwości, że GGG jest teraz najlepszym średnim Smile


RE: Boks od Złego_Szeląga - K.O.M.B.E.K - 08-06-2014 23:09

Gdy usłyszałem o tych jego kontuzjach(np.blaszki(chyba dwie) w głowie z powodu pękniecia) i walce w argentynie(kraj ojczysty gdzie walczył popimo kontuzji i złamania i wygrał ) to nie dziwie się że przegrał ale i tak pozostanie mistrzem Wink


RE: Boks od Złego_Szeląga - Zły_Szeląg - 27-02-2016 00:16

Ciekawe kursy na weekend Big Grin

1.
Walka w UK dwóch mistrzów świata Carl Frampton vs Scott Quigg

Obaj niepokonani, stosunkowo młodzi, może być naprawdę fajne widowisko. Już na ważeniu były emocje.

Kurs (bet at home) 1.60 - 2.32

Moja analiza:

Warunki fizyczne:

Wzrost. Według boxrec aż 8 cm na korzyść Scotta. W praktyce nie ma aż tak dużej różnicy, co widać na ważeniu, jednak zauważalnie wyższy Scott.

Zasięg. Niestety brak danych o zasięgu Scotta, jednak "na oko" ma dłuższe ręce.

Dotychczasowe walki:

Bardzo podobny poziom przeciwników. Moim zdaniem najlepszym "skalpem" obydwóch jest Kiko Martinez

Psychika:

Na ważeniu Scott wydawał mi się spokojniejszy, Carl bardzo gwiazdorzył, żuł gumę itd.

Hala:

Walka na hali w Manchesterze, gdzie Scott walczył już kilkukrotnie. Jednak żaden z nich nie jest z miasta, więc trudno powiedzieć komu będą kibicować miejscowi. Na ważeniu lepszy doping miał Carl.

Promotorzy:

Tutaj wygrywa Scott - Promuje go Eddie Hearn, najpotężniejszy brytyjski promotor, który organizuje walkę. Dodatkowo Carl odszedł kilka lat temu od Hearna, więc jeśli miałby być jakiś przekręt punktowy to na korzyść Scotta.

Podsumowując - walka bliska 50/50 z lekką przewagą Scotta. Kurs bardzo dobry.

2.
Huck vs Afolabi

Kurs: 1.45 - 2.70

To już 4 ich walka, dwie poprzednie wygrał Huck, 1 remis. Werdykty były kontrowersyjne.

Huck wraca po porażce z naszym Krzyśkiem Głowackim, gdzie stracił pas. Ola wraca po wygranej nad mocnym Rakhimem Czakajewem.

Huck stracił:
- pas
- trenera (kilka razy zmieniał w ostatnim czasie)
- promotora (nie współpracuje już z Sauerlandem, słynącym z fałszowania wyników)
- dostał ciężki nokaut, co może odbić się na psychice i wytrzymałości

Ola:
- raczej bez zmian (od ostatniej ich walki 3 wygrane i jedna przegrana - z Ramirezem mistrzem IBF), ostatnia wygrana mogła dodać mu pewności siebie

Podsumowując kurs dobry, poprzednie walki wyrównane, a raczej więcej stracił Marco niż Ola

Ja gram Ako kurs 6.26

Warto przemyśleć.

Również warto sprawdzić kursy na Oscary - jeśli Zjawa zawiedzie to można dobrze zarobić na najlepszym filmie, reżyserze, bo za aktora raczej Leo w końcu dostanie Big Grin


RE: Boks od Złego_Szeląga - Pasza dla konia - 27-02-2016 00:41

Wielki powrot ?


RE: Boks od Złego_Szeląga - Zły_Szeląg - 27-02-2016 12:12

Zajrzałem z sentymentu Smile Chociaż postaram się czasem wrzucić jakieś typy


RE: Boks od Złego_Szeląga - war43 - 26-09-2016 09:17

@[Zły_Szeląg]
A co sądzisz w walce Polaków na tegorocznych igrzyskach? (oczywiście nie chodzi mi tu o same typy, raczej o prywatną ocenę walk)

No, bo jeśli chodzi o typy, to wszystkie ważniejsze walki obecnie odpadły. Smile

-GGG przed czasem, co było oczywiste.
-Głowacki niemiło mnie zaskoczył - zero pracy nóg, nie potrafił nawet dojść do przeciwnika...
O przytrzymaniu go w linach nawet nie wspominam, bo gość wychodzić z lin wciągu 1-2 sekund.
-A Tyson Fury znowu sobie poleciał w kulki. A szkoda. Smile

Chyba, że zapowiadają się jakieś ciekawe walki, o których nie miałem okazji usłyszeć?