Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 22-09-2015 00:35

(21-09-2015 23:18)snake1415 napisał(a):  Dlaczego zamykasz zyskowne pozycje na 9990 czy wcześniejszą na 9850 skoro jesteś pewien wzrostów?

Zamknąłem 3 pozycje z 19 bądź 20, gram swoim systemem, zamykam to co uważam za słuszne, a w tym wypadku za słuszne uznałem zamknięcie kilku pozycji zyskownych do ponownego zajęcia eLek kiedy będzie lekka korekta w nocy, trzymanie pozycji przy takiej zmiennosci jest stratą czasu, trzeba trochę nimi pograć, żeby cały czas zysk był wypracowany. Poza tym, na giełdzie nie można być niczego pewnym, gdyby nie dzisiejszy volkswagen dax dawno byłby powyżej 10000 na zamknięciu, ale takich rzeczy się przewidzieć nie da i trzeba zarabiać także wtedy kiedy pipsy idą w drugą stronę, dax owszem bardzo dziwnie zareagował po fedzie, ale bardzo możliwe ze taki byl scenariusz, po fed ludzie pozajmowali eLki więc należało się ich pozbyć, dzisiaj rano zrobili z nimi to samo(ci którzy obstawiali odbicie) a później załatwili także eSkowiczów czyli wybili większość malutkich graczy i to nawet z odległymi stopami, spadki na giełdach powodują panikę więc takich spadków nie będzie, jeśli już to w listopadzie, żeby przez cały grudzień mogły ładnie rosnąć.

Dzisiaj dax bardzo ładnie się zamknął, ok 23. ładnie podskoczył i naruszył poziom 10000 ale tym bym się nie sugerował, wszystko zależy od otwarcia o 9, jeśli będzie duża luka w górę to czeka nas ciekawy i zielony dzień.


RE: Od "zera" do miliardera? - Milkon - 22-09-2015 21:07

Wow fajny dziennik. Napewno bede tutaj czesto zagladal. Sumy za jakie grasz - jest to gra i chyba nikt tutaj mi nie zaprzeczy.

Powodzenia zycze Ci w dalszym zarabianiu.


RE: Od "zera" do miliardera? - snake1415 - 23-09-2015 16:59

Z pozycjami z kursem otwarcia 10000+ czekasz do odbicia się na plus, czy chcesz zmniejszyć na nich tylko straty?

A tak ogólnie to bardzo ładna dniówka Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 23-09-2015 18:33

(23-09-2015 16:59)snake1415 napisał(a):  Z pozycjami z kursem otwarcia 10000+ czekasz do odbicia się na plus, czy chcesz zmniejszyć na nich tylko straty?

A tak ogólnie to bardzo ładna dniówka Smile

W zależności jak to będzie szło, jeśli będzie szło w takim tempie, że sesja się zamknie z 40 punktami na plusie to szybciej będzie to zrównać z pozycjami większymi z danego dnia, aczkolwiek dzisiaj vw zaczął odrabiać, szef odchodzi więc trochę powinien odbić i pociągnąć za sobą całego daxa


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 25-09-2015 10:50

Ze względu, że w piątek i poniedziałek nie będę miał dostępu musiałem dzisiaj pozamykać daxa(nie lubie nie mieć kontroli nad sytuacją), suma sumarum akcja na daxie:
[Obrazek: OFMtWrS.png]


RE: Od "zera" do miliardera? - hubert92tt - 25-09-2015 12:56

Te dolewki funduszy były takim zabezpieczeniem tak? Zaczynałeś małymi kwotami i myślałem że tym razem będziesz powoli zwiększał swoje zyski, chociaż z drugiej strony ciężko jest z małego kapitału ugrać jakieś sensowne kwoty( w sumie każdy mówi że na forex nie ma co wchodzić z 1-2 tyś).Grasz wtedy kiedy są jakieś ważne wydarzenia ekonomiczne i jest duża szansa coś ugrać tak? Gratuluje wyników i Powodzenia w dalszej grze Big Grin


Super, ciekawie się zapowiada będę obserwował twoje poczynania. Powodzenia


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 25-09-2015 16:28

(25-09-2015 12:56)hubert92tt napisał(a):  Te dolewki funduszy były takim zabezpieczeniem tak? Zaczynałeś małymi kwotami i myślałem że tym razem będziesz powoli zwiększał swoje zyski, chociaż z drugiej strony ciężko jest z małego kapitału ugrać jakieś sensowne kwoty( w sumie każdy mówi że na forex nie ma co wchodzić z 1-2 tyś).Grasz wtedy kiedy są jakieś ważne wydarzenia ekonomiczne i jest duża szansa coś ugrać tak? Gratuluje wyników i Powodzenia w dalszej grze Big Grin

wpłaty były po to żeby ochronić depo, bo jednak dax szedł przez całą akcje z vw w dół, co do tego jakimi kwotami gram to po prostu na dzień dobry założyłem, że nie będę grał ostro bo duże ryzyko i przy okazji w mforexie się nie bardzo to opłaca(powyżej 300k w depo dzwignia spada i zwiększa się wymagany depozyt zabezpieczający). Moim celem jest ogólnie ugranie 1k tygodniowo aż do 20k w depo(50% zysków wypłacam 50% zostaje w depo zeby je powiekszac) potem cel przechodzi na 2k tygodniowo i tak co 10k w depo. Myśle, że to całkiem rozsądna strategia na nowy początek.


RE: Od "zera" do miliardera? - snake1415 - 26-09-2015 14:29

Do jakiej dźwigni spada przy depo 300k+?


RE: Od "zera" do miliardera? - Spidee - 28-09-2015 21:24

(26-09-2015 14:29)snake1415 napisał(a):  Do jakiej dźwigni spada przy depo 300k+?

Chyba do 1:75


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 29-09-2015 12:47

Tak, powyżej 300k dzwignia jest 1:75