Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - konradPLN - 26-02-2015 09:01

Albo mniej zarobi Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - szczeart - 26-02-2015 10:47

A ja przytoczę cytat ze znanego skeczu:
"Co się zarobi, to się zarobi. Ja się pytam ile trzeba mieć, żeby ryzykować w razie się straci".


RE: Od "zera" do miliardera? - PAVVLIK - 26-02-2015 12:32

bo grac to trzeba umic. wejscia kilijana byly sugerowane chyba cena max i cena min. nic dziwnego ze przepierdolil hajs ^^, a jesli nadal wychodzi z zalozenia za fx to hazard to najwyrazniej nigdy nie zrozumial gry na forexie . takie moje zdanie, czekam na hejty..


RE: Od "zera" do miliardera? - Polak123 - 27-02-2015 11:32

Lepiej mniej zarobić na początku niż stracić wszystko i pożegnać sie z giełdą Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Dennisek78 - 28-02-2015 04:03

@[Kiljan] ale hejtyyyy


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 28-02-2015 14:12

(26-02-2015 12:32)PAVVLIK napisał(a):  bo grac to trzeba umic. wejscia kilijana byly sugerowane chyba cena max i cena min. nic dziwnego ze przepierdolil hajs ^^, a jesli nadal wychodzi z zalozenia za fx to hazard to najwyrazniej nigdy nie zrozumial gry na forexie . takie moje zdanie, czekam na hejty..

Hmmm proponuję zapoznać się z moją galerią...


RE: Od "zera" do miliardera? - met - 28-02-2015 23:09

Teraz żeby zająć się Forex nie trzeba wiedzy można skopiować lepiej grających, skorzystać z programów. I platformy są po polsku z darmowymi szkoleniami.


RE: Od "zera" do miliardera? - Polak123 - 01-03-2015 13:27

Nigdy nie masz pewności kogo kopiujesz.. Czy zawodowego tradera czy gościa który dla rozrywki "uczy sie tradingu" Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - PAVVLIK - 01-03-2015 19:17

Kiljan , tak sie sklada ze Twoja galeria dupy mi nie urywa Smile a jezeli macie satysfakcje z kopiowania czyjejs gry to Twoja sprawa. Ja odczuwam satysfakcje jedynie wtedy kiedy zarabiam tylko i wylacznie na swoim systemie i rozumie.

jestem sklonny sie zalozyc, ze w okreslonym terminie wyrobie wiekszy % od Ciebie grajac swoim systemem , niz Ty swoim " na czuja ". skromny zaklad o 10 patykow , dajemy sobie miesiac na gre , zakladamy konta demo z rownym kapitalem , podpinamy je pod myfxbook i jazda Smile Kiljan podniesiesz rekawice ?


RE: Od "zera" do miliardera? - Dennisek78 - 01-03-2015 19:24

Podnosić rękawice dla kogoś, kto nie pokazał żadnego dowodu wypłaty, czy to jakiś troll @[PAVVLIK]