Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



Od "zera" do miliardera? - BBinternet - 09-10-2014 22:36

(09-10-2014 16:33)malpa2 napisał(a):  No troszkę dolar zyskał po przemowie prezesa EBC, ale czy dziś do 23:59 w ogóle się zbliży na eur/usd do 1.26500 to powątpiewam..

No i miałeś niestety racje Smile jutro musi byc lepiej Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Od "zera" do miliardera? - bossos - 10-10-2014 07:56

IronFX ZŁODZIEJE!!!Wyzerowali mi konto mimo, że miałem większe Margin Level niż Damian, któremu nic nie zamknęło!!!Uważajcie.


RE: Od "zera" do miliardera? - malpa2 - 10-10-2014 08:06

Cytat:No i miałeś niestety racje Smile jutro musi byc lepiej Wink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nom miałem Wink Zobaczymy co dziś się stanie, ale chyba powtórki z zeszłego piątku nie będzie.


RE: Od "zera" do miliardera? - BBinternet - 10-10-2014 08:42

(10-10-2014 07:56)bossos napisał(a):  IronFX ZŁODZIEJE!!!Wyzerowali mi konto mimo, że miałem większe Margin Level niż Damian, któremu nic nie zamknęło!!!Uważajcie.

Przeanalizowałeś pozycje? Jeśli Ci wyzerowało konto to łatwo to sprawdzić w historii transakcji.


RE: Od "zera" do miliardera? - sirkawon - 10-10-2014 09:07

(10-10-2014 07:56)bossos napisał(a):  IronFX ZŁODZIEJE!!!Wyzerowali mi konto mimo, że miałem większe Margin Level niż Damian, któremu nic nie zamknęło!!!Uważajcie.

Też spałem spokojnie bo margin lvl na wysokim poziomie był a rano zdziwienie Smile zostały mi dwie pozycje otwarte a reszte wykosiło. Odrabiamy dalej! Poszedłem całością jaka została na spadek. Co ma być to będzie Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - BBinternet - 10-10-2014 09:13

(10-10-2014 09:07)sirkawon napisał(a):  
(10-10-2014 07:56)bossos napisał(a):  IronFX ZŁODZIEJE!!!Wyzerowali mi konto mimo, że miałem większe Margin Level niż Damian, któremu nic nie zamknęło!!!Uważajcie.

Też spałem spokojnie bo margin lvl na wysokim poziomie był a rano zdziwienie Smile zostały mi dwie pozycje otwarte a reszte wykosiło. Odrabiamy dalej! Poszedłem całością jaka została na spadek. Co ma być to będzie Big Grin

Jak to możliwe, jeśli wczoraj Edek dochodził do dużo wyższych poziomów i od tego czasu spadek?


RE: Od "zera" do miliardera? - verona - 10-10-2014 10:27

Powinniście o to męczyć obsługę IronFX. Jeżeli będą unikać wyjaśnień i nie podają Wam powodu to fakt, oszustwo...A może jakiś błąd systemu?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 10-10-2014 11:16

Jeśli nie macie screenów z platformy z otwartymi pozycjami to niestety nie ma jak udowodnić, że było bezpiecznie, bo część osób, które kopiują nie straciły nawet jednej pozycji bo nie zbliżał się nawet groźny poziom, groźny poziom wyznaczyłem na ok 1.2810-20 ale do tego było daleko.


RE: Od "zera" do miliardera? - sirkawon - 10-10-2014 11:28

Rozmawiałem z nimi i stwierdzili że nie ma takiej możliwości, a moje pozycje zamknęło przy 18,9%-20%. Wzrost był duży i nas po prostu wykosiło. Nic nie wskóramy, bo wszystko działa poprawnie. No nic miśki, odrabiamy! Kiljan musi odpalić swą magiczną kulę i wesprzeć nas jakimiś dobrymi wiadomościami Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - As7 - 10-10-2014 13:16

Damian... Jak wyjdzesz jeszcze na plus to ci powiem ze masz jaja XD

Znów się czuje wyruchany XD a wystarczylo trochę poczekać... :/ i usrednic aby być zarobionym a nie na -20% XD

Tapnięte z TapaTalk Sony Xperia Z