Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tremorgames - zbieraj punkty i wymieniaj na gry steam/origin i inne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Tremorgames - zbieraj punkty i wymieniaj na gry steam/origin i inne (/Temat-Tremorgames-zbieraj-punkty-i-wymieniaj-na-gry-steam-origin-i-inne-74039)

Strony: 1 2


Tremorgames - zbieraj punkty i wymieniaj na gry steam/origin i inne - red3vil - 06-08-2013 07:24

Witam serdecznie. Chciałbym przedstawić wam serwis na którym zdobywamy punkty poprzez wypełnianie ofert sponsorów (supersonicads, superrewards, sponsorpay itd.). Punkty możemy wymienić na gry steam, origin i innych oraz kupony na gry do różnych serwisów. Punkty wbrew pozorom zdobywa się łatwo na ofertach sms ( ok. 500-900 pkt, gdzie counter strike: condition zero kosztuje 2250 pkt). Punkty można wymieniać na setki (jak nie tysiące) gier różnego gatunku, są również najpopularniejsze tytuły takie jak: gta4, far cry 3, battlefield 3, need for speed: shift, tes: skyrim... Zarejestrowałem się tam w dniu 18.07.13r, a już wymieniłem punkty na gry o wartości $259.
A teraz czas na przedstawienie kilku dowodów, iż serwis jest wypłacalny.

Screen ze stronki ( który niektórzy chcą zobaczyć a niektórzy powiedzą że ten nic nie znaczy.)
Widać na nim kiedy się zarejestrowałem, jakie gry kupiłem, pokazane klucze steam (oczywiście użyte już)
[Obrazek: tov9.jpg]
gier ciąg dalszy....
[Obrazek: ya0b.png]
Dla niedowiarków, zamieszczam screen mojego konta steam, z aktywowanymi już grami.
[Obrazek: 8rrq.png]
Ok. To by było na tyle z tłumaczenia. Teraz linki:

Czysty:

http://www.tremorgames.com

Reflink(Rejestrując się z niego, dostajesz ode mnie +1 do reputacji, pomoc w serwisie (PW) oraz po zdobyciu 10kpkt grę o wartości 10% zdobytych pkt.):

http://www.tremorgames.com/?ref=96643

Pozdrawiam, i życzę dużej ilości pkt! Smile


RE: Tremorgames - zbieraj punkty i wymieniaj na gry steam/origin i inne - mafiss - 06-08-2013 08:24

Zarejestrowany z refa Tongue
Jakby co to pisz na GG 46090091


RE: Tremorgames - zbieraj punkty i wymieniaj na gry steam/origin i inne - darkmatthew - 06-08-2013 09:13

Było


RE: Tremorgames - zbieraj punkty i wymieniaj na gry steam/origin i inne - red3vil - 06-08-2013 09:16

Bez dowodów, dawno temu. Smile


RE: Tremorgames - zbieraj punkty i wymieniaj na gry steam/origin i inne - Stworkowaty - 06-08-2013 10:29

Ale regulamin to regulamin, być było więc do kosza.
I jak bez dowodów jak w temacie były screeny nagród ? : )


RE: Tremorgames - zbieraj punkty i wymieniaj na gry steam/origin i inne - kasass - 06-08-2013 11:00

heyah startery tez sie przyjmuja ??


RE: Tremorgames - zbieraj punkty i wymieniaj na gry steam/origin i inne - red3vil - 06-08-2013 13:14

Przyjmują, przujmują. Chyba tylko 2 oferty mi wyrzuciło


RE: Tremorgames - zbieraj punkty i wymieniaj na gry steam/origin i inne - kasass - 06-08-2013 13:29

no ok to co jak mam te startery z heyah a oferty sa plus,play,t-mobile i orange
i trzeba zaznaczyc


RE: Tremorgames - zbieraj punkty i wymieniaj na gry steam/origin i inne - kasass - 06-08-2013 13:31

hmmm i powiem mi ktos czemu zrobilem 4 oferty i bylo dziekuje to jak u matomach trzeba wyslac jakis dowod ??
sry ze tamtego nie zedytowalem ;/


RE: Tremorgames - zbieraj punkty i wymieniaj na gry steam/origin i inne - miniek9090 - 06-08-2013 13:39

@up

1. Nie pisz post pod postem.
2. Zaznacz po prostu T-mobile i kod przyjdzie.
3.Nie rób ofert matomy tylko SponsorPay i SuperSonic , je najlepiej zalicza Smile