Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Z której platformy korzystasz i dlaczego? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Z której platformy korzystasz i dlaczego? (/Temat-Z-ktorej-platformy-korzystasz-i-dlaczego-73913)

Strony: 1 2


Z której platformy korzystasz i dlaczego? - toptrader2013 - 03-08-2013 21:44

Pytanie jest postawione w temacie. Chciałbym dowiedzieć się z których platform binarnych korzystacie i dlaczego akurat z tej, a nie innej.

Pytam bo chciałbym wiedzieć jakie platformy dominują w naszym kraju.
Może Was to zainteresuje, że np. w Grecji dużym zainteresowaniem cieszy się TradeRush.

A jak jest w Polsce?


RE: Z której platformy korzystasz i dlaczego? - Comparic - 04-08-2013 07:29

eXbino - spore zwroty, platforma po polsku i ciekawe opcje OneTouch
TopOption - minimalne depo 100usd, konta w PLN i minimalna transakcja 10zł. Do tego 85 - 80% zwrotu na najważniejszych parach
24Option - 85% - 83% zwrotu z high/low + największy broker świata.


RE: Z której platformy korzystasz i dlaczego? - Inwestor25 - 04-08-2013 15:22

jak zwykle zostanie to potraktowane jako reklama ale co tam Tongue

korzystam z exbino, bo jest po polsku, co mi bardzo odpowiada i póki co, wychodzę na plus w ogólnym rozrachunku

co nie oznacza, że osobom, które nie wybrały platformy, polecam exbino. Są lepsze platformy wg tego, co mówią inne osoby z forum


RE: Z której platformy korzystasz i dlaczego? - thc19905 - 09-11-2013 15:54

jak korzystam z plus 500
a czemu bo mi odpowiada


RE: Z której platformy korzystasz i dlaczego? - Agata2013 - 06-01-2014 21:39

z tego co się orientuję to forex500 nie jest platformą opcji binarnych Big Grin ja korzystałam z kilku platform, w tym z dwóch które nie wypłaciły mi pieniędzy lub bezpodstawnie zablokowały konto. Aktualnie jestem na exbino, głównie dlatego że nie spotkałam się z negatywnymi opiniami na temat wypłat środków, poza tym chwalę dobry support i wachlarz opcji do wyboru


RE: Z której platformy korzystasz i dlaczego? - MaLiN - 10-01-2014 15:54

Również korzystam z:


TopOption - dużym plusem jest to, że opcje można wykupić już od 10zł, jest mnóstwo dostępnych aktywów.
eXbino - szczególnie popularna wśród użytkowników z Polski.
24option - jest wygodna w obsłudze.


RE: Z której platformy korzystasz i dlaczego? - seoeo - 31-01-2014 14:43

Exbino bez dwóch zdań ponoć nie robią problemów z rozliczaniem sie z kochanym USJerk2


RE: Z której platformy korzystasz i dlaczego? - Gunnar666 - 25-02-2014 15:19

Ja korzystam z betwinfx. Kolega mnie po prostu namówił. Póki co testuję konto demo, dalej zobaczymy jak to będzie Smile


RE: Z której platformy korzystasz i dlaczego? - Darven - 28-02-2014 12:47

mam pytanie odnosnie eXbino. Czy oferuje ona metoda płatności przez przelewy24?


RE: Z której platformy korzystasz i dlaczego? - toptrader2013 - 01-05-2014 19:48

O betwinfx niewiele wiadomo, poza tym że domena działa od roku, że kilka tygodni temu jeszcze nie działały podstrony i że nie ma do tej strony backlinków a to oznacza, że domena jest goła jeśli chodzi o historię, więc ja bym zachowywał ostrożność odnośnie tej platformy.