Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wordpress menu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Wordpress menu (/Temat-Wordpress-menu-73844)



Wordpress menu - comanche - 02-08-2013 11:03

Mam utworzonego bloga na wordpressie. W gornej czesci bloga znajduje sie menu podzielone na zagadnienia, umowmy sie ze:

dzial 1 dzial 2 dzial 3 dzial 4

Teraz przyszedl czas na napisanie postow. Ok pisze post, dodaje kategorie do ktorej ma byc przypisany, powiedzmy ze dzial 2. Po wyswietleniu bloga w przegladarce internetowej moj post ktory chce aby byl w dzial 2 pojawia sie wszedzie (w ktory dzial nie klikne to on tam jest).

Nie wiem co robie zle, szukalem i nie znalazlem nic, moze ktos z was mi pomoze jakos? Bede bardo wdzieczny


RE: Wordpress menu - vankosiara - 02-08-2013 11:17

Jest podzielone na kategorie?


RE: Wordpress menu - comanche - 02-08-2013 11:24

No tak, chyba ze mowimy o czym innym heheSmile

Mam menu utworzone o nazwie Main Menu, i w nim wyszczegolnione sa kategorie poszczegolne


RE: Wordpress menu - miniek9090 - 02-08-2013 11:32

dodałeś kategorię do zakładki Menus?


RE: Wordpress menu - comanche - 02-08-2013 11:47

tak, mam w tej zakladce utworzone kategorie

Dobra, menu ogarnalem juz samSmile teraz pozostaje kwestia taka, ze jak klikne w zakladke to wszystko jest ok, wpisy sa przydzielone tam gdzie maja byc. Ale jak wklepie adres bloga to pojawiaja sie wszystkie razem tak jakby na stronie glownej, o co z tym chodzi?Smile


RE: Wordpress menu - Mafiozo19990 - 02-08-2013 22:14

Również mam je wszystkie na stronie głównej, chyba tak powinno być ..?


RE: Wordpress menu - comanche - 02-08-2013 23:40

mi juz dziala ladnie wszystkoWink