Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sgs Iii Czy Lg 4X Hd Czy Może Coś Innego Do Około 1000 Pln - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Sgs Iii Czy Lg 4X Hd Czy Może Coś Innego Do Około 1000 Pln (/Temat-Sgs-Iii-Czy-Lg-4X-Hd-Czy-Moze-Cos-Innego-Do-Okolo-1000-Pln-73784)

Strony: 1 2


Sgs Iii Czy Lg 4X Hd Czy Może Coś Innego Do Około 1000 Pln - JamePERS - 01-08-2013 08:28

Od razu napiszę.. Bo nie jestem pewien czy w dobrym dziale napisałem temat ... jeśli w złym to przenieście go..




Stoję przed takim wyborem co wybrać jako swój następny smartfon bo poprzedni nie daje już rady...

Wymagania :

- wyświetlacz około 4.5"
- w miarę dobry aparat i bateria
- aby się nie przywieszał zbyt często

I będę go używał głownie do serfowania po internecie / pisania dzwonienia / jakieś zdjęcia notatek w szkole ( tutaj się właśnie przydaje dobry aparat itp ) i aby oczywiście raz na jakiś czas pograć w jakieś niezbyt wymagające gierki...


No i zapomniałem o tym że nie musi to byc telefon nowy tylko może być to jakiś używany.;]

I albo coś pomiędzy tym co podałem w tytule albo coś jeszcze innego do kwoty około 1000 Pln


RE: Sgs Iii Czy Lg 4X Hd Czy Może Coś Innego Do Około 1000 Pln - pikusix1 - 01-08-2013 08:38

Idź do jakiegoś sklepu, np. Komputronik, Media Expert, weź w łapy fony i testuj. Wink


RE: Sgs Iii Czy Lg 4X Hd Czy Może Coś Innego Do Około 1000 Pln - JamePERS - 01-08-2013 08:45

Będę na dniach w takim sklepie ale chcę mieć jakieś już typy ..które brać pod uwagę:]


RE: Sgs Iii Czy Lg 4X Hd Czy Może Coś Innego Do Około 1000 Pln - Garownik - 01-08-2013 10:52

Xperia T,HTC one.
Sam mam na nie ochotę ,ale jeszcze hajsu nie uturlałem Smile


RE: Sgs Iii Czy Lg 4X Hd Czy Może Coś Innego Do Około 1000 Pln - vankosiara - 01-08-2013 13:00

@up
Dobrze mówi.

W sumie SGS III też możesz brać, lecz Samsung to nie to samo co Sony czy HTC - czyli jakość, nie tylko w środku (patrz procesor itp) ale i na zewnątrz (obudowa, wytrzymałość, design). Jerk


RE: Sgs Iii Czy Lg 4X Hd Czy Może Coś Innego Do Około 1000 Pln - JamePERS - 01-08-2013 15:37

Heh... teraz patrze i patrze i Htc one x i lg 4x hd mają podobne bebechy a różnią się jakością brakiem możliwości wyjęcia baterii i dodania karty micro sd....

Jakościowo itp brałbym htc one x ale boję się słabej baterii i że miejsca w telefonie zabraknie 32 gb to jednak nie jest dużo


RE: Sgs Iii Czy Lg 4X Hd Czy Może Coś Innego Do Około 1000 Pln - vankosiara - 01-08-2013 15:51

Lepsze bebechy = większy pobór mocy.

I tak większość smartfonów przy intensywnym użytkowaniu wytrzyma dzień.
Ja na swojej Xperii przeglądam neta przez jakąś godzinę dziennie, słucham muzyki przez ok. 30min oraz oglądam anime 1-2 godz. + łącznie godzina grania w gry (nie Pou tylko jakieś bardziej wymagające np. Max Payne) i gdy kładę się spać zostaje mi 10-20% Wink
Mając smartfona trzeba się przyzwyczaić do ładowania go codziennie lub co dwa dni.


RE: Sgs Iii Czy Lg 4X Hd Czy Może Coś Innego Do Około 1000 Pln - Magoru - 01-08-2013 15:54

32gb na smartfonach to jest już ogromna ilość, do czego niby potrzebujesz tyle pamięci, do filmów fullhd 1080p, których nawet nie odtworzysz? Wink


RE: Sgs Iii Czy Lg 4X Hd Czy Może Coś Innego Do Około 1000 Pln - JamePERS - 01-08-2013 15:58

Magoru ... Fullhd 1080 p niby na nim nie otworzysz...bez jaj....poczytaj o tych smartfonach... Aktualnie mam zte blade i nie wytrzymuje mi cały dzień nawet...


Pisze z 50 smsów dziennie / 1-2 h na wi-fi 1 h grania itp... i NIE WIem czy ten htc da rade przy tym użytkowaniu wytrzymać od rana do wieczora... Bo wygląd ma super jak dla mnie;]


RE: Sgs Iii Czy Lg 4X Hd Czy Może Coś Innego Do Około 1000 Pln - Magoru - 01-08-2013 16:03

No dobra, odtworzysz, ale jaki sens na 5 calowym wyświetlaczu generować rozdzielczość 1920x1080, toć to ubój w biały dzień ; p

Na grach padnie Ci każda bateria, tak samo jak na androida za dużo syfu wrzucisz i w tle będzie działało możesz liczyć się z tym samym.

1-2 godziny na wifi, no dobra jak nie możesz internetu zostawić w spokoju nawet to i tak przy przeglądaniu YT czy pisaniu postów tapatalkiem bateria schodzi w miarę wolno.

A, no i oczywiście ładowanie smartfonów codziennie to norma, chociaż ja przy odpowiednim używaniu swojej xperii robię to co 2 dni ; ]