Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak sprzedać fanpage na facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak sprzedać fanpage na facebook (/Temat-Jak-sprzedac-fanpage-na-facebook-73775)



Jak sprzedać fanpage na facebook - alizen - 31-07-2013 21:59

Witam, niedawno założyłem fanpage z myślą, że go kiedyś sprzedam, teraz nurtuje mnie pytanie jak sie sprzedaje. Dajemy login i hasło do fb czy jak?


RE: facebook - roniartur - 31-07-2013 22:02

Dodaje się osobę której sprzedałeś jako głównego admina, i on usuwa ciebie(z admina). Smile


RE: facebook - Br0nek1234 - 31-07-2013 22:02

Albo dajesz login hasło albo dajesz uprawnienia na 2 osobę i ona Cie usuwa z FP.


RE: facebook - v3XeR - 31-07-2013 22:03

w uprawieniach dajesz e-mail osoby której chcesz sprzedać, następnie on Cię usuwa, lub Ty sam ;P


RE: facebook - alizen - 31-07-2013 22:10

a to git Jerk2. Wszystkim którzy mi pomogli daje reputa2 a temat można zamknąć :]


RE: Jak sprzedać fanpage na facebook - Admin - 01-08-2013 05:14

Pamiętaj aby nie mianować go "drugim" Administratorem przed wpłatą, gdyż administrator, administratora może wyrzucić.
Zamykam.


Jak sprzedać fanpage na facebook - Admin - 01-08-2013 05:14

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.