Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cleanfiles.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cleanfiles.net (/Temat-Cleanfiles-net-73702)

Strony: 1 2


Cleanfiles.net - daniel42na - 30-07-2013 23:25

Cleanfiles.net
Bardzo popularny za granicą serwis ppa - według wielu osób "the best", nie chce tu się zbytnio opisywać bo każdy z nas doskonale wie co to jest ppa, zajme się bardziej tym konkretnym serwisem i tym czym różni się od "naszych" Smile

ZALETY:


-Wypłaty co tydzień

-duża ilość wysokich ofert, również dla tych biedniejszych państw, przykładowo Indie:
[Obrazek: GEMLBxu.jpg]

-tzw. restrict payout range, czyli wybór zakresu stawek za oferty. Możemy wybrać zakres stawek jakie nas interesują eliminując na przykład te poniżej 0.10$ bez koniecznośći szukania ręcznego usuwania każdej z osobna.
Mamy tutaj możliwość modyfikowania tej opcji globalnie lub dla konkretnego pliku/państwa.
[Obrazek: omvNLf9.jpg]

-Zaawansowany manager plików z takimi opcjami jak facebook share locker przed pobraniem(osoba musi udostępnić nasz url na fb przed odblokowaniem wyświetleniem ofert - nie musi to być link do pliku), indeksowanie pliku w google, fake liczba pobrań, liczba wyświetlanych ofert, wybór szablonu strony pobierania (zastępuje mirrory)
[Obrazek: BvtiBFG.jpg]

- Widget z wieloma opcjami modyfikacji, takimi jak: tytuł, opis, ilość ofert, tło, kolory, czcionki, opóźnienia wyświetlania itp.
[Obrazek: AOcjI65.jpg]


WADY:
-brak wypłat na paypal - dostępne Payoneer, Payza, bank, czek
minimum wypłaty to 50$

-dla niektórych państw dostępne są błędnie oferty z innych krajów (po kliknięciu następuje przekierowanie), jednak ten błąd można łatwo zauważyć i sobie te oferty wyłączyć

- brak mirrorów, zastąpione są 3 szablonami

Myśle że serwis jest na tyle ciekawy aby go przetestować Wink
rejestracja:
http://cleanfiles.net/a.php?i=14451

czysty link: http://cleanfies.net

pzdr


RE: Cleanfiles.net - sqmany - 31-07-2013 18:07

I tak refów nie nabijesz. Lol


RE: Cleanfiles.net - Boguśś - 31-07-2013 18:10

skąd wiesz.. Ja się możę zapiszę Big Grin


RE: Cleanfiles.net - CreepyUploader - 31-07-2013 19:47

Kurdeee ciekawe ;p ale moze kiedys sięzobaczymy póki co astrocash Heart Zobaczymy co tam teraz zrobią Big Grin


RE: Cleanfiles.net - Komet - 31-07-2013 20:14

o stary, stawka za indie powala, mozna wiedziec jaka konwersja ?


RE: Cleanfiles.net - surfer0700 - 31-07-2013 20:19

Moim zdaniem FileIce lepsze, a Ty co sądzisz?


RE: Cleanfiles.net - daniel42na - 31-07-2013 22:09

(31-07-2013 20:19)surfer0700 napisał(a):  Moim zdaniem FileIce lepsze, a Ty co sądzisz?

Moim też, ale narazie nie mam czasu napisać o nich tematu Wink
Na pewno warto oba z nich przetestować.


RE: Cleanfiles.net - surfer0700 - 31-07-2013 22:11

(31-07-2013 22:09)daniel42na napisał(a):  
(31-07-2013 20:19)surfer0700 napisał(a):  Moim zdaniem FileIce lepsze, a Ty co sądzisz?

Moim też, ale narazie nie mam czasu napisać o nich tematu Wink
Na pewno warto oba z nich przetestować.

Sam chciałem o nich napisać, ale zauważyłem że taki temat niestety już jest... :/
Ale gdybyś chciał wymienić się doświadczeniami i opinią, to zapraszam Smile


RE: Cleanfiles.net - daniel42na - 31-07-2013 22:15

Pod pewną filmową nisze pod USA miałem CR 10% (fileice) i niewiele niższą pod zwykłego facebook hacka..
Tak że jeśli ktoś ma traffic z USA grzechem jest nie przetestować Fileice - konwertuje bardzo ładnie.


RE: Cleanfiles.net - surfer0700 - 31-07-2013 22:24

Mi jeszcze bardzo dobrze Włochy łapie, co prawda na pewno nie mam tam tak dużego stażu jak Ty, ale po przeżyciach z Astro czuje się jak na "Zielonej Wyspie" Smile