Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Który bux wybrać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Który bux wybrać (/Temat-Ktory-bux-wybrac-73605)

Strony: 1 2


RE: Który bux wybrać - Workis - 17-12-2013 23:16

Aktualnie najbardziej oplacalne do tego co mowisz jest Ojooo.com.
Dlaczego?
Prosta odpowiedź - za każdego poleconego, który zrobi upgrade konta do premium dostajesz 10$.
Jesli zrobi upgrade do premium+ - dostajesz 10$ badz 20$ - zaleznie od tego czy posiadasz premium+.

Nie ma aktualnie lepszego serwisu do zarabiania na bezposrednich poleconych niz Ojooo. Nie jest trudno o poleconych, ktorzy kupuja upgrade - bo im sie to najzwyczajniej oplaca - z wlasnych klikow sie zwraca po kilku miesiacach (~5-6), a jesli maja chociaz 2-3 wlasnych poleconych - mozesz liczyc na "dyszke". Wink

Dodatkowo mozesz liczyc na refback z mojej sygnatury, ale to juz na marginesie.

pozdrawiam


RE: Który bux wybrać - chartkorowiec - 26-12-2013 22:15

https://www.moneymilioner.pl/124208 oto link do portalu(proszę o rejestrację z niego i aktywny udział). Portal jest spr. i wypłacalny, ja tak ładnie zarabiam chociaż mam 15 lat dopiero. Płacone mamy za granie w dziecinnie proste i krótkie gry, za grę bingo, w której można wygrać od 50 do 200 zł co kilka dni. Mamy również płacone 8zł za każdego poleconego, czyli osobę, która zarejestruje się z naszego linku. Osoba, która zarejestruje się z np. mojego linku nic nie traci


RE: Który bux wybrać - Eminey - 27-12-2013 10:59

(26-12-2013 22:15)chartkorowiec napisał(a):  https://www.moneymilioner.pl/124208 oto link do portalu(proszę o rejestrację z niego i aktywny udział). Portal jest spr. i wypłacalny, ja tak ładnie zarabiam chociaż mam 15 lat dopiero. Płacone mamy za granie w dziecinnie proste i krótkie gry, za grę bingo, w której można wygrać od 50 do 200 zł co kilka dni. Mamy również płacone 8zł za każdego poleconego, czyli osobę, która zarejestruje się z naszego linku. Osoba, która zarejestruje się z np. mojego linku nic nie traci
Dowody wyplat od didn't happen.


Chociaz juz teraz moge powiedziec, ze na 99,999% scam.
Jaki serwis zaplaci 8 zl za poleconego? beka


RE: Który bux wybrać - chiqi - 27-12-2013 14:34

Neobux


RE: Który bux wybrać - mks22 - 29-12-2013 23:21

Moim zdaniem zdecydowanie najlepszymi buxami są obecnie Wad.ojooo i PTC Solution. W obu tych programach bardzo opłaca się obecnie inwestować, są wypłacalne i stabilne. Klikalność refów w Wad.ojoo była przejściowo słabsza, ale obecnie widać szybką tendencję wzrostową. Ciekawą alternatywą wydaje się też serwis gladbux.com, ale to raczej melodia przyszłości, trzeba z wnioskami trochę poczekać.