Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Który bux wybrać - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Który bux wybrać (/Temat-Ktory-bux-wybrac-73605)

Strony: 1 2


Który bux wybrać - DirtyKilling - 29-07-2013 14:18

Witam. Smile Chodzi mi o coś pewnego na co mógłbym zainwestować sporo czasu na manual surfach by zdobyć refferali. Chciałbym żeby zarobek po miesiącu pracy ( Codziennego zbierania refferali + w tym czasie inwestycja w premium/gold lub tam jak to może się nazywać ) przekraczał minimalnie 10zł dziennie. Proszę nie pisać że to strata czasu, że lepsze PPA czy coś Xpokerface Na PPA też ciągle się rozwijam.. Ale kto powiedział że zarabiać trzeba tylko jedną metodą? Jerk2


RE: Który bux wybrać - marcel_kk - 29-07-2013 14:39

10 zł dziennie to musiałbyś mieć 1000 aktywnych poleconych i od każdego minimum 1 gr,
niezłe wyzwanie.


RE: Który bux wybrać - skillz - 29-07-2013 14:40

Może to nie bux, ale od pewnego czasu zaprzyjaźniłem się z serwisem surf Fenka.
Na prawdę fajna sprawa, a jak szukasz refów to już wgl, ludzie tam spokojnie wyciagają na refach z 20 zł dziennie, tylko fakt to musi być czasochłonne ja mam dopiero 3 , a tak na prawdę to tylko 1 coś tam robi ...

Jakbyś chciał zarejestrować się z mojego refa to kliknij baner w sygnaturze.


RE: Który bux wybrać - DirtyKilling - 29-07-2013 15:22

Hmm z tego co wiem na NerdBux.com z premium mamy 100% z kliku poleconego Rolleyes około 13 reklam to z 200 referralsami mamy 9zł dziennie. Oczywiście muszą być aktywni..


RE: Który bux wybrać - Paszkwin - 02-08-2013 23:38

Neobux, Probux (najlepsze bo maja wyplaty instant) Big Grin


RE: Który bux wybrać - adrianos - 03-08-2013 08:30

clixsense tez jest warte uwagi


RE: Który bux wybrać - Max998 - 03-08-2013 10:16

Ja z takich ''klikaczy reklam'' wybrałem to co widać w mojej sygnaturce.
Tobie też polecam, prosto się zarabia - nie mówię abyś wpadł tam z mojego refa, ale Ci polecam. Smile


RE: Który bux wybrać - BlackElegant - 15-12-2013 15:05

Probux neobux i clicksense cos z tych.


RE: Który bux wybrać - Ombrinho - 17-12-2013 13:15

Ojooo jest też dobre


RE: Który bux wybrać - MrocznyKILL - 17-12-2013 18:05

Jeśli jesteś gotów na inwestycję jak i poradzisz sobie ze zdobyciem ref polecam serwis z sygny wpada mi dziennie ponad dyszkę. Co prawda ja pracowałem (zdobywałem ref) na to około roku... no ale wszytko zależy od tego ile Ty jesteś w stanie zdobyć ref.

Jeśli jesteś zainteresowany mogę zaproponować jakiś refback + udzielić kilku wskazówek