Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Xperia Z vs Samsung S4 vs HTC one vs Iphone 5 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Xperia Z vs Samsung S4 vs HTC one vs Iphone 5 (/Temat-Xperia-Z-vs-Samsung-S4-vs-HTC-one-vs-Iphone-5-73564)

Strony: 1 2


Xperia Z vs Samsung S4 vs HTC one vs Iphone 5 - Davi - 28-07-2013 18:34

Witam,
Jestem na etapie zakupu nowego telefonu - cena w sumie nie gra roli.
Na czym mi zależy przede wszystkim w fonie?
1) Dobry aparat
2) Dobra bateria
3) Płynność działania
4) LTE

Zastanawiam się nad:
- Sony Xperia Z
- Samsung Galaxy S4
- Apple Iphone 5
- HTC ONE

Chciałbym poznać wasze opinie na temat w/w telefonów za pomoc oczywiście rep Wink


RE: Xperia Z vs Samsung S4 vs HTC one vs Iphone 5 - Br0nek1234 - 28-07-2013 18:37

Mam xperie w sumie nie Z i bardzo dobrze się sprawuję, ponoć Z jest dobra;p


RE: Xperia Z vs Samsung S4 vs HTC one vs Iphone 5 - Tiger04 - 28-07-2013 18:40

Mam Xperia Z i jest dla mnie idealna jak używałem w sumie normalnie + ~30min grania na wi-fi wytrzymał mi niemal 5* dni. Jednym minusem dla niektórych może bym to, że z obu stron jest szklany. Jeżeli to Ci przeszkadza to HTC One jest wg mnie drugim telefonem godnym kupienia.


RE: Xperia Z vs Samsung S4 vs HTC one vs Iphone 5 - Coristo - 28-07-2013 18:42

1. HTC One
2. Xperia Z
3. SGS 4
4. iPhone 5

Jeszcze możesz zobaczysz blackberry Q10 jak piszesz sporo.


RE: Xperia Z vs Samsung S4 vs HTC one vs Iphone 5 - pikusix1 - 28-07-2013 19:54

Jeżeli patrzysz na oprogramowanie to według mnie S4 pierwsze miejsce - bardzo ciekawe funkcje Wink


RE: Xperia Z vs Samsung S4 vs HTC one vs Iphone 5 - Maximus12 - 28-07-2013 20:04

@up
Może i ciekawe, ale których zazwyczaj się nie używa. Ja mam S3, bardzo dobry aparat, ogólnie odkąd go mam to może raz mi się zawiesił, wszystkie wymagające gry chodzą bez problemu, bateria przy bardzo intensywnym używaniu max 1 dzień, dzwonienie SMS-owanie max do 2 dni, bateria nie jest zadowalająca.


RE: Xperia Z vs Samsung S4 vs HTC one vs Iphone 5 - pikusix1 - 28-07-2013 20:08

(28-07-2013 20:04)Maximus12 napisał(a):  @up
Może i ciekawe, ale których zazwyczaj się nie używa. Ja mam S3, bardzo dobry aparat, ogólnie odkąd go mam to może raz mi się zawiesił, wszystkie wymagające gry chodzą bez problemu, bateria przy bardzo intensywnym używaniu max 1 dzień, dzwonienie SMS-owanie max do 2 dni, bateria nie jest zadowalająca.

S3 mam od 2 tygodni, spisuje się dobrze, a z baterią problemów nie mam. Smile


RE: Xperia Z vs Samsung S4 vs HTC one vs Iphone 5 - lukaszz9 - 29-07-2013 10:18

jak dla mnie to:
htc one
xperia z
iphone 5
sgs4


RE: Xperia Z vs Samsung S4 vs HTC one vs Iphone 5 - v3XeR - 29-07-2013 10:28

Według mnie :
1,. HTC One
2. Apple iPhone
Oba telefonu mam w zasięgu ręki (tata-iPhone, brat-HTC One). Tak więc iPhone raz spadł tacie na podłogę i się potłukł, a żeby zrobić go jakiegoś mechanika to trzeba dużo zapłacić bo to tel. dla "bogatych" (tata ma jeszcze gwarancje Big Grin) A HTC po tylu upadkach nic się nie stało.
Co do softu-zarówno do tego jak i do tego masz od groma aplikacji, ale chyba więcej jest dla androida HTC. Aparat według mnie lepszy w HTC.
Jeszcze małe info w Apple za wszystko się sporo płaci.


RE: Xperia Z vs Samsung S4 vs HTC one vs Iphone 5 - vankosiara - 29-07-2013 10:39

Moja opinia :

1. HTC One - miałem raz w łapkach i stwierdzam, że jest to solidny sprzęt. Nie ma odczucia, że zaraz telefon się złamie (jak to w Samsungach często bywa Wink) Nie miałem okazji go testować ale wszelkie recenzje mówią za siebie.
2. Xperia Z - również nie miałem go okazji testować a nawet dotknąć. Również tutaj recenzje są bardzo pochlebne.
3. Apple iPhone 5 - Szczerze powiedziawszy to nigdy nie lubiłem iPhone'ów lecz 5-tka to zmieniła. Bawiłem się i jest naprawdę świetne odczucie. Wreszcie ekran większy niż 3,5-6 cala czego nie znosiłem w poprzednich wersjach. Dobry telefon lecz nie lepszy od w/w.