Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org (/Temat-Firecpa-Informacja-Dla-Uzytkownikow-Firecash-org-73558)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - FireMedia - 15-08-2013 12:41

Można już się rejestrować na FireCPA. Proszę uzupełniać dokładnie dane w formularzu. Akceptowanie będzie bardzo restrykcyjne. Jeżeli ktoś poda jedynie adres email, to niech nie liczy na akceptację.

Jednocześnie poszukujemy użytkowników, którzy chcą zarabiać na rejestracji w grach - proszę o przedstawienie pomysłu na promocję i pozyskanie ruchu. Zgłoszenia proszę kierować do Artura


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - Danny - 15-08-2013 15:54

Iban ?


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - etokox - 15-08-2013 16:04

Ludzie proszę GOOGLE.com/.pl - cokolwiek!!!

http://www.bankier.pl/finanse/konta/ror/faq/numer-iban.html


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - vankosiara - 15-08-2013 16:05

Iban oraz SWIFT (BIC)
Znajdziecie je w szczegółach rachunku.


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - diabloo07 - 15-08-2013 16:12

Jak już startujecie, to najpierw poprawcie swój angielski :|


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - Gremquen - 15-08-2013 17:11

Wczoraj się zarejestrowałem, dzisiaj uzupełniłem dane, kiedy mogę liczyć na weryfikację mojej aplikacji do systemu? Smile


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - FireMedia - 16-08-2013 10:12

Wczoraj pierwsze 20 leadów zdobytych na real contencie. Ciekawe jak się czują użytkownicy - pierwsze naprawdę uczciwie zarobione pieniądze Smile


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - Dragoner96 - 16-08-2013 11:54

A czy trzeba wypełniać pole iban i company?


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - Dennisek78 - 16-08-2013 11:59

(16-08-2013 10:12)FireCash.org napisał(a):  Wczoraj pierwsze 20 leadów zdobytych na real contencie. Ciekawe jak się czują użytkownicy - pierwsze naprawdę uczciwie zarobione pieniądze Smile

RC zazdrości ...


RE: Firecpa - Informacja Dla Użytkowników Firecash.org - diabloo07 - 16-08-2013 12:12

RC i real content beka