Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zostań freelancerem duży serwis ze zleceniami z całego świata - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: zostań freelancerem duży serwis ze zleceniami z całego świata (/Temat-zostan-freelancerem-duzy-serwis-ze-zleceniami-z-calego-swiata-73537)

Strony: 1 2


zostań freelancerem duży serwis ze zleceniami z całego świata - zela91 - 27-07-2013 23:42

Witam, posiadam zaproszenia do dużego serwisu w którym można zarobić na prawde poważne pieniądze. Serwis jest ze zleceniami na np. tłumaczenia tworzenie stron czy aplikacji, wprowadzanie danych i wiele wiele innych, stawki są zależne od tego który wystawia dane zlecenie serwis jest jednak bardzo czytelny a i ja pomoge jak mogę. Prosze o wysyłanie prywatnych wiadomości z meilem na którego wysłać zaproszenie. nie myślcie że roobie to tak bezinteresownie za każdego zarejstrowanego dostaje dolara, a wy nie tracicie nic poza możliwością zarobku Wink
Pozdrawiam


RE: duży serwis ze zleceniami z całego świata - losiaczek17 - 28-07-2013 14:25

są zlecenia dla nie znających się na tworzeniu stron, aplikacji, ani na niczym z tych bardziej skomplikowanych? na czym polega takie wprowadzanie danych? chodzi mi o takie najprostsze zadania i przy okazji podaj stawki dla nich Tongue


RE: duży serwis ze zleceniami z całego świata - Erenee - 28-07-2013 14:32

Jestem zainteresowany


RE: duży serwis ze zleceniami z całego świata - BabyBuns - 28-07-2013 14:54

Poproszę o zaproszenie na email: [email protected]


RE: duży serwis ze zleceniami z całego świata - mireck - 28-07-2013 18:29

Rowniez poprosze o kontakt pw


RE: duży serwis ze zleceniami z całego świata - darkmatthew - 28-07-2013 18:46

proszę o kontakt pw Wink


RE: duży serwis ze zleceniami z całego świata - zela91 - 28-07-2013 19:55

najprostsze zadania polegają na opcji kopiuj wklej, wszystko jest wytłumaczone w poszczególnych zamówieniach, dasz rade coś znaleźć dla siebie. strona jest wprawdzie spolszczona ale żeby dogadać się z pracodawcą potrzebujesz j, angielskiego najczęściej, zdarza się że polacy czegoś potrzebują i piszą po polsku ale jest to znikome Wink Wysłałem zaproszenia na podane mi adresy, zapraszam resztę i odpowiem na pytania


RE: duży serwis ze zleceniami z całego świata - skillz - 28-07-2013 19:58

Poprosze o kontakt Smile
[email protected] lub PW


RE: duży serwis ze zleceniami z całego świata - yazir - 28-07-2013 19:59

W tytule tematu koniecznie musi znajdować się nazwa polecanego serwisu, dodatkowo można dodać krótki opis.

Punkt z regulaminu działu, w przypadku nie podania nazwy i adresu, temat leci do kosza.


RE: duży serwis ze zleceniami z całego świata - BabyBuns - 28-07-2013 19:59

Dziękuje za zaproszenie.