Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Payza-Czy jest sens zakładać konto??? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Payza (/Forum-Payza-332)
+---- Wątek: Payza-Czy jest sens zakładać konto??? (/Temat-Payza-Czy-jest-sens-zakladac-konto-73514)



Payza-Czy jest sens zakładać konto??? - K.O.M.B.E.K - 27-07-2013 18:21

Witam wszystkich zamierzam wpłacić pewną sumkę na Payza i uczynić ten system moim pośrednikiem w przelewach internetowych.Jestem niedoświadczony i nie wiem czy powinienem tam wpłacać.Z góry dzieki za odp.


RE: Payza-Czy jest sens zakładać konto??? - Coristo - 27-07-2013 18:25

Payza jest dobrym procesorem płatności. Tylko za wypłate na konto bankowe płacisz 11zł


RE: Payza-Czy jest sens zakładać konto??? - patrice0407 - 27-07-2013 21:15

Payza wydaje się być bezpieczniejsza od Paypal'a, chociaż Paypal przelewa kasę na Bank za darmo, a tu aż 11 złRolleyes


RE: Payza-Czy jest sens zakładać konto??? - robwejder - 28-03-2017 22:24

Pewnie ja korzystam od dawna i nigdy nie miałem problemów. Można śmiało zakładaćSmile Pozdrawiam


RE: Payza-Czy jest sens zakładać konto??? - dixoman - 09-04-2017 19:25

11 zł to dość sporo, ale jeżeli wypłacamy dużą kwote to na pewno będzie bardziej opłacalne.


RE: Payza-Czy jest sens zakładać konto??? - Martinuss - 09-04-2017 22:43

Podłącze się pod pytanie, nie ma żądnych okrytych opłat za nie użytkowanie konta przez dłuuugi czas?