Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wprowadzenie nowego działu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Wprowadzenie nowego działu. (/Temat-Wprowadzenie-nowego-dzialu-73414)



Wprowadzenie nowego działu. - wesolutki - 25-07-2013 17:56

Witam, od dłuższego czasu zarabiam na ostatnio coraz słynniejszych programach typu Revenue Share. Moja propozycja jest taka aby utworzyć osobny dział "Revenue Share", gdyż od hyip-ów się różni Smile


RE: Wprowadzenie nowego działu. - LessiPL - 25-07-2013 18:28

Nie obraź się ale jesteś tu gościem, już od dawna nie jesteś aktywnym członkiem w ciągu ostatniego pół roku napisałeś z 25 postów, więc nie sądzę by ktoś brał twoją sugestie pod uwagę, szczególnie że każdy HYIP i Revenue Share sprowadza się niemal do tego samego. Nie widzę najmniejszego sensu dzielenia tego działu.


RE: Wprowadzenie nowego działu. - wesolutki - 25-07-2013 20:26

Jestem gościem właśnie dlatego, że przeniosłem się na inne forum, które bardziej odpowiada "branży", w której się obracam. Dodanie takiego działu przyciągnęło by mnie tutaj z powrotem i zapewne wielu innych ludziSmile Programy oczywiście podobne do HYIP-ów ale jednak wszystko było by czytelniejsze. Dodatkowo forum może tylko skorzystać na tym, że otworzy się szerzej na te sposoby zarobku (hyip, ponzi, revenue itp.).