Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje programu ptp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuje programu ptp (/Temat-Poszukuje-programu-ptp-73412)

Strony: 1 2


Poszukuje programu ptp - Br0nek1234 - 25-07-2013 17:48

Znacie jakiś program ptp który nie sprawdza skąd są kliki i wypłaca?
Mam mały pomysł na kilkanaście tyś uu, ale nie wiem czy się sprawdzi.


RE: Poszukuje programu ptp - Boguśś - 25-07-2013 19:18

Ptp.com , i miałem jeszcze kilka, ale jak sobie przypomne to Ci podeśle. Tam tlyko China nie przyjmują i wypłacają. ale zależy też od wejścia w link ile ci dadza $

@EDTI.

Znalazłem. http://maxptp.com/ - Proszę. Ja tam zarobiłem i jest to serwis Polaka, który mieszka w Usa jak się nie mylę i wypłata do 12h. Polecam.


RE: Poszukuje programu ptp - Br0nek1234 - 25-07-2013 19:27

Wejścia nie będą z chin;] A akceptują tam serwis podobne do wymiany ruchu?


RE: Poszukuje programu ptp - Boguśś - 25-07-2013 19:32

Tam tylko masz swój link do promowania, i dajesz go gdzie chcesz aby tylko były wejścia. Więc wejścia możesz dawać z kąd chcesz.

Mam nadzieję, że jakoś pomogłem. Jak cos pytaj Smile


RE: Poszukuje programu ptp - Br0nek1234 - 25-07-2013 19:34

Przetestuje może uda się jakieś większe $ z tego wyciągnąćSmile


RE: Poszukuje programu ptp - Boguśś - 25-07-2013 20:07

Powiem Ci, że ja tam zarabiałem troche i można naprawde niezłą kase z tego wyjąć. Jak gadałem z tym Polakiem, to pisał że kilku gości dziennie czy tam miesięcznie ładne sumki wyciągają.

Ja bym tam wrócił, ale nie mam wejść. A naprawdę kasa ładna wpadała. Big Grin


RE: Poszukuje programu ptp - poczmail - 25-07-2013 21:06

Bronek, skąd dokładnie pochodzi Twój trafik? Jeśli z krajów wysoko "punktowanych" typu USA, UK, CA być może miałbym dla Ciebie kilka propozycji programów ptp. Smile

Co do tego MaxPTP - prawodpodobnie płaci, ale stawki tandetnie niskie - dodatkowo 10x mniejsze, niż podają na stronie. :/ (Zlicza 0.1 pkt za wizytę zamiast pełnego 1-ego punkta). Programy tego samego admina to bodaj proptp.net i cashptp (?)


RE: Poszukuje programu ptp - Boguśś - 25-07-2013 21:53

Oo tak. Proptp to tego samego admina. Ja problemow z naliczaniem Pkt nie mialem. Zawsze naliczalo pelne pkt Smile Od Stycznia albo i dluzej nie korzystam wiec nie powiem teraz jak tam z pkt. Ja przynajmniej nie narzekalem.


RE: Poszukuje programu ptp - Br0nek1234 - 25-07-2013 22:34

poczmail, z całego świata zależy jak się trafi czasami indie czasami polska,francja,uk


Poszukuje programu ptp - surfer0700 - 27-07-2013 22:53

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.