Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zawieszenie hostingu za GSA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Zawieszenie hostingu za GSA (/Temat-Zawieszenie-hostingu-za-GSA-73388)

Strony: 1 2


Zawieszenie hostingu za GSA - Bandaid - 25-07-2013 11:24

Witam otóż dzisiaj wchodzę sobie na swojego bloga a tam "domain suspended". Normalka, myślę sobie, trzeba opłacić fakturę. Wchodzę na mintshost a tam jako powód zawieszenia "Nagminny spam". Mówiąc szczerzę na początku myślałem, że chodzi o boty spamujące w komentarzach na stronie, ale od konsultanta dowiedziałem się, że chodzi o MÓJ spam. Całe moje spamowanie polegało na użyciu GSA.... Spotkał się ktoś kiedyś z taką sytuacją?


RE: Zawieszenie hostingu za GSA - octawius - 25-07-2013 11:28

A ile nabijałeś tych Backlinków dziennie??


RE: Zawieszenie hostingu za GSA - Bandaid - 25-07-2013 11:36

Do 50 max i to nie codziennie.


RE: Zawieszenie hostingu za GSA - octawius - 25-07-2013 11:37

Mi się zdaje że 20 to już max. Na dzień. No ale nie jestem pewien poczekam na wypowiedź kogoś bardziej doświadczonego. ^^


RE: Zawieszenie hostingu za GSA - ThePro - 25-07-2013 11:41

Używałeś proxy?


RE: Zawieszenie hostingu za GSA - diabloo07 - 25-07-2013 11:43

Trzeba być naprawdę zdolnym, żeby zawiesili hosting za GSA beka


RE: Zawieszenie hostingu za GSA - Maximus12 - 25-07-2013 11:51

Miałem tą samą sytuację, tylko ja nie używałem GSA. Napisałem im że postaram się coś z tym zrobić, i żeby mi odblokowali hosting, odblokowali mi, pozmieniałem passy do FTP i do wszystkiego innego i na razie, ani jedna wiadomość spamu nie wyszła z mojej strony. Ogólnie dziwna sytuacja Rolleyes


RE: Zawieszenie hostingu za GSA - daniel42na - 25-07-2013 12:05

Może "nagminny spam" nie miał nic wspólnego z GSA tylko na przykład ze złośliwym oprogramowaniem które mogłeś sobie wgrać z jakimś szablonem wp.


RE: Zawieszenie hostingu za GSA - gelmen - 25-07-2013 12:50

Może to nie wina GSA tylko hostingu.
Masz w MintsHost - najgorsze co może być, ciągłe wymyślanie. Jedyne co mogę Ci doradzić to przenieść się do kogoś innego.
Polecam: Linuxpl, Securityhst


RE: Zawieszenie hostingu za GSA - Qwik - 25-07-2013 13:05

Na securityhost przy 2kuu dziennie na pakiecie 3 dostałem e-mail o przeciążeniu.