Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam programu partnerskiego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Szukam programu partnerskiego (/Temat-Szukam-programu-partnerskiego-73307)



Szukam programu partnerskiego - casern1 - 24-07-2013 05:15

Witam , szukam programu partnerskiego ktory bedzie zaliczał wyświetlanie banerka z autosurfów , botów itp gajgów , UV i nUV . moga to byc nawet małe stawki za 1k wyswietleń. Cool
prosze o podanie reflinków Cool


RE: Szukam programu partnerskiego - poczmail - 24-07-2013 10:19

Żadne szanujące się CPM nie będzie akceptowało ruchów z autosurfów, bo ten trafik jest po prostu nic nie warty. Smile

Radzę rozejrzeć się wśród systemów PTP.


RE: Szukam programu partnerskiego - casern1 - 24-07-2013 18:47

wiem ze jest nic nie wart ale jednak znalazłem jedna pozycje ktora to akceptuje Wink

ale żadne ptp nie korzysta z banerów i znam tylko jeden serwis ktory zezwala na ramke a ja potrzebuje cos do poromowania banerka Cool