Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net (/Temat-Pomoc-wsparcie-merytoryczne-ShareBay-Net-73303)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - CzasNaHajs - 08-09-2013 19:52

Witam
Jako osoba która jest mentorem jednak warto by było odpowiedzieć na maila. Napisałem wszystko do Ciebie jak widzę swoją osobę pod Twoją "opieką" ale 3 dni bez odpowiedzi nie wróży dla mnie chyba nic dobrego. Jeśli chcesz pomagać wybranym, chociaż odpisz że niestety nie chcesz mnie jako swojego refa i sprawa jasna. Wybrałbym innego mentora
Pzdr


RE: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - kuba48 - 08-09-2013 20:55

(08-09-2013 19:52)CzasNaHajs napisał(a):  Witam
Jako osoba która jest mentorem jednak warto by było odpowiedzieć na maila. Napisałem wszystko do Ciebie jak widzę swoją osobę pod Twoją "opieką" ale 3 dni bez odpowiedzi nie wróży dla mnie chyba nic dobrego. Jeśli chcesz pomagać wybranym, chociaż odpisz że niestety nie chcesz mnie jako swojego refa i sprawa jasna. Wybrałbym innego mentora
Pzdr

Niestety twój mail nie doszedł do mnie,
a po drugie z tego co widzę, to twój pierwszy post i masz bardzo krótki staż tutaj - dzień - dwa? I uważam, że jesteś przysłany specjalnie by tutaj po hejtować.


RE: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - Karczu - 08-09-2013 21:00

CzasNaHajs, mam dostęp do emaila Kuby i nie pamiętam sytuacji, aby ktoś tyle czasu nie dostawał odpowiedzi. Jak możesz to podaj mi swój adres email, sprawdzę to.


RE: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - CzasNaHajs - 08-09-2013 21:27

(08-09-2013 20:55)kuba48 napisał(a):  
(08-09-2013 19:52)CzasNaHajs napisał(a):  Witam
Jako osoba która jest mentorem jednak warto by było odpowiedzieć na maila. Napisałem wszystko do Ciebie jak widzę swoją osobę pod Twoją "opieką" ale 3 dni bez odpowiedzi nie wróży dla mnie chyba nic dobrego. Jeśli chcesz pomagać wybranym, chociaż odpisz że niestety nie chcesz mnie jako swojego refa i sprawa jasna. Wybrałbym innego mentora
Pzdr

Niestety twój mail nie doszedł do mnie,
a po drugie z tego co widzę, to twój pierwszy post i masz bardzo krótki staż tutaj - dzień - dwa? I uważam, że jesteś przysłany specjalnie by tutaj po hejtować.

Karczu - do was także napisałem z godzinę temu w sprawie przyłączenia się do serwisu . E-mail ten sam .

Kuba

Nie chcę i nigdy nie hejtowałem, Więcej mam drugie konto na tym forum ale w większości korzystałem z niego jako user innego serwisu PPA i sam nie chciałem być hejtowany za zmianę serwisu co widać po Twojej osobie jak niektórzy pojechali po Tobie. Wolałem zmienić i zarejestrować się jako nowy user. W PPA staram się zarabiać o 6 miesięcy i tak także opisałem co i jak dotychczas osiągnąłem.
Wydaje mi się że trochę za podejrzliwie podchodzisz do swoich przyszłych refów. Ja chcę dobrze i sumiennie a tu od razu krytyka że moja osoba to podpucha

Karczu - do was także napisałem z godzinę temu w sprawie przyłączenia się do serwisu . E-mail ten sam .


RE: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - Karczu - 08-09-2013 21:43

Ode mnie odpowiedź zaraz pójdzie Smile


RE: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - kuba48 - 08-09-2013 22:15

(08-09-2013 21:27)CzasNaHajs napisał(a):  
(08-09-2013 20:55)kuba48 napisał(a):  
(08-09-2013 19:52)CzasNaHajs napisał(a):  Witam
Jako osoba która jest mentorem jednak warto by było odpowiedzieć na maila. Napisałem wszystko do Ciebie jak widzę swoją osobę pod Twoją "opieką" ale 3 dni bez odpowiedzi nie wróży dla mnie chyba nic dobrego. Jeśli chcesz pomagać wybranym, chociaż odpisz że niestety nie chcesz mnie jako swojego refa i sprawa jasna. Wybrałbym innego mentora
Pzdr

Niestety twój mail nie doszedł do mnie,
a po drugie z tego co widzę, to twój pierwszy post i masz bardzo krótki staż tutaj - dzień - dwa? I uważam, że jesteś przysłany specjalnie by tutaj po hejtować.

Karczu - do was także napisałem z godzinę temu w sprawie przyłączenia się do serwisu . E-mail ten sam .

Kuba

Nie chcę i nigdy nie hejtowałem, Więcej mam drugie konto na tym forum ale w większości korzystałem z niego jako user innego serwisu PPA i sam nie chciałem być hejtowany za zmianę serwisu co widać po Twojej osobie jak niektórzy pojechali po Tobie. Wolałem zmienić i zarejestrować się jako nowy user. W PPA staram się zarabiać o 6 miesięcy i tak także opisałem co i jak dotychczas osiągnąłem.
Wydaje mi się że trochę za podejrzliwie podchodzisz do swoich przyszłych refów. Ja chcę dobrze i sumiennie a tu od razu krytyka że moja osoba to podpucha

Karczu - do was także napisałem z godzinę temu w sprawie przyłączenia się do serwisu . E-mail ten sam .

Odemnie odpowiedź albo poszła - albo nie doszła wiadomość do mnie. Odpisuje w maks 24 h. Ale ten czas jest zazwyczaj o wiele krótszy.


RE: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - sheko12 - 08-09-2013 22:25

To ja dodam coś od siebie Wink , Kuba jest dobrym mentorem, świetną osobą która każdego poczatkowego i przede wszystkim zielonego wprowadzi w świat PPA, można na niego liczyć dosłownie zawsze.

Nic dodać, nic ująć, polecam, polecam i jeszcze raz polecam Wink


RE: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - kuba48 - 18-09-2013 14:42

[Obrazek: 622_qhgcwvh.jpg]
Wczoraj: 3 x India + 1 x bulgaria
http://screenshooter.net/6478945/uwlbcfo
4-dniowy blog..
Poświęcone maks 3 h..
Jak się chce to się potrafi ! Nisza pierwsza lepsza z brzegu.

Zapraszam do zarabiania ze mną:
[email protected]

Pomagam na gg, skype, e-mail.


RE: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - kuba48 - 24-09-2013 12:15

@up