Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net (/Temat-Pomoc-wsparcie-merytoryczne-ShareBay-Net-73303)

Strony: 1 2 3 4


Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - kuba48 - 23-07-2013 22:14

Witam, ze względu, że odchodzę od FireCash, przechodzę do ShareBay.Net,
Osobom, które wiedzą już co to jest PPA a chcą zacząć zarabiać udzielę pomocy poprzez E-mail: [email protected]
Starym poleconym z FireCash, pomagam nadal na FireCash'u !

Dowody zarobków:
http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pid=3877#top_display_media
http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pid=3899#top_display_media

Mogę ich przytoczyć o wiele więcej na życzenie..


@ Sprzedam konto na FireCash, z masą aktualnych nisz ( około setki, statystyki itd. ) za cenę 50 $ !

Czego wymagam?
PODSTAWOWEJ WIEDZY NA TEMAT PPA !

Reflink: http://www.sharebay.net/register.xhtml?referral=41


RE: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - miniek9090 - 24-07-2013 00:03

Masz pojęcie na temat SEO czy tylko uczysz " jak zarabiac dzięki yt"?


RE: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - MartinS - 24-07-2013 00:07

Magiczne PW od SB i kuba się przenosiJerk2 Też takie dostawałem. Zmiana serwisu Ci nic nie pomoże (a na pewno nie na taki. Zacznij sam zarabiać zanim postanowisz kogoś uczyć Smile


RE: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - Karczu - 24-07-2013 00:19

MartinS, akurat Kuba żadnego PW nie dostał od nas... Z Kubą znam się od ok. 1,5 roku z mojego forum, ma tam rangę Top Earnera, kontakt na GG mamy bardzo częsty, a na ShareBay konto ma praktycznie od samego początku Smile Po licznych próbach stwierdził, że jednak u nas bardziej opłaca mu się trzymać pliki.

"Zacznij sam zarabiać zanim postanowisz kogoś uczyć" - jak narazie ma on u nas jednego refa, który w 17 dni zarobił 126$ (i to bez premium). Pominę, że Kuba na PPA zarobił już ponad 20K, ale jeśli to nie są zarobki...


RE: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - MartinS - 24-07-2013 00:34

Hmm, czyli jak ja mam rangę 'Biznesmen' na ZC to inni mają się do mnie zwracać 'Panie Biznesmenie' ? Ja też mam wiele kont na wielu stronach, które założyłem zaraz po ich 'wystartowaniu'. To czyni mnie lepszym?

Śledziłem jego postępy w FC, obserwowałem bacznie całą topke dzień w dzień. Skończył się zaraz po tym jak zaczął oficjalnie 'mentorować'. Tyle poradników.. tyle obietnic.. to zrobi, tamto zrobi.. cały zdalny system dla refa NIC tylko earnować. I co? gunwo.

To, że zarobił 4000$ (czy ile tam) na hackach (pod skrzydłem Dawida (manejbycz) z tego co pamiętam) nie czyni go earnerem bo na FC mieliśmy gwiazdę przez ponad pół miesiąca, która przez ten czas zarobiła 80k zł. Nisza się skończyła a on razem z nią. Czy ten wynik czyni go earnerem i też już może mentorować bo wkleił zdjęcie auta ZA HAJS Z NETA?? Miał po prostu farta i trochę oleju w głowie. Tak więc polecam zamknąć temat, zanim zbierze się grupka ludzi, która po raz kolejny się zawiedzie, niezależnie od tego na jakim serwisie będzie zarabiała - z kubą.


RE: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - Karczu - 24-07-2013 00:52

Po co mówisz o swojej randze i tym że masz jakieś konta? Ja to napisałem tylko temu, że insynuujesz, że Kuba nagle przeszedł do nas po jakimś PW, a tak nie było. Pierwsza z bzdur i insynuacji którą piszesz.

Co do jego zarobków, to cieszę się, że je tak bacznie obserwujesz. Szkoda jednak, że:
1) większość zarobków Kuby nie ma nic wspólnego z Diqtionem
2) Kuba nie jest "gwiazdą jednej niszy", bo akurat jego zarobki są dość równomiernie rozłożone na wiele nisz, na dłuższy okres czasu

Rozumiem, że masz potrzebę hejtu, ale jeśli już chcesz hejtować człowieka, to chociaż nie wmawiaj ludziom bzdur na jego temat. Każdy też ma prawo pomagać ludziom i Kuba to robi. Kiedyś także Twój Diqtion zaczynał, pamiętaj. Nie każdy od razu był takim koksem jak Ty. A to, że ktoś rusza później, nie znaczy, że nie będzie mógł pomóc. Zwłaszcza, że jego pierwszy ref u nas (kompletny laik, dodajmy) zgarnął niezłe 126$ w nieco ponad 2 tygodnie. Sprawa jest prosta - kto chce, ten skorzysta, a kto nie chce, ten nie skorzysta... Nie wiem czemu tak Cie to boli. Wolny kraj, wolny wybór ludzi, nic wspólnego z Tobą, a tracisz czas i energię na takie coś. Też pomentoruj i zobaczymy Twoje wyniki.


RE: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - kuba48 - 24-07-2013 01:04

"To, że zarobił 4000$ (czy ile tam) na hackach (pod skrzydłem Dawida (manejbycz) z tego co pamiętam) nie czyni go earnerem"
Pod niczyim skrzydłem nie zarabiałem, Dawid mi praktycznie w niczym nie pomógł, a nisze na ,, START " dał takie, że zarobiłem dzięki nim 0,00 $..
Więc skończ hejtować i weź się za robote, a to kto jakiego mentora wypiera to jest jego decyzja, jak ja mu dostatecznie nie pomogę to mnie zmieni, proste..

Ale widzę masz usilną potrzebę Hejtu..


RE: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - kuba48 - 11-08-2013 16:36

Zapraszam do zapoznania się :
http://sharebay.pl/mentorzy-sharebay-net/


RE: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - CreepyUploader - 11-08-2013 17:23

Jak masz być mentorem to przynajmniej naucz się edytować postyJerk


RE: Pomoc, wsparcie merytoryczne - ShareBay.Net - Br0nek1234 - 11-08-2013 17:50

Tydzień minął więc mógł odświeżyć temat.