Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa strona Netaffiliation - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowa strona Netaffiliation (/Temat-Nowa-strona-Netaffiliation-73286)



Nowa strona Netaffiliation - lenka00 - 23-07-2013 19:29

Netaffiliation ostatnio uruchomiło nową stronę i jak dla mnie jest beznadziejna, bo byłam już przyzwyczajona do tamtej. Piszę tutaj bo oni nie odpisują na maile. Może wiecie gdzie zmienić język aby znowu wszystko było po polsku? Czy Wy też macie problem z ustawieniem automatycznego fakturowania? Wcześniej miałam i wszystko ok, a teraz po tych zmianach przestawiło się i nie mogę ustawić żeby samo wystawiało fakturę. W zeszłym miesiącu wystawili fakturę, miałam otrzymać płatność między 15 a 20 lipca i nie ma, nie wiem jak mam to pozmieniać bo nie odpisują


RE: Nowa strona Netaffiliation - someone1989 - 24-07-2013 14:03

Przecież panel jest w języku angielskim więc jaki problem? rozumiem jakby był po francusku bo tam mają siedzibę główną. Po zmianach na Kwanko tęż chyba dalej jest Francja jako siedziba. W Polsce pracuje bodajże 6 osób więc się nie dziw że nie odpisują na maile. To akurat norma. Dodzwonić też się nie da. Jeżeli chodzi o kontakt to jest najgorsza sieć afiliacyjna w Polsce. Płatności też nie dostałem w terminie. Nie pierwszy raz mają taką akcje. Automatyczne fakturowanie też jest o kant tyłu rozbić. Czekałem miesiąc na zafakturowanie mimo że w płatnościach było że reklamodawcy opłacili już emisję kampanii. Teraz po tych różnych zmianach pewnie mają więcej roboty niż zwykle więc tym bardziej się nie doczekasz odpowiedzi a o pieniądze się nie martw prędzej czy później wypłacą.


Nowa strona Netaffiliation - Hybrid1990 - 13-06-2021 17:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.