Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayTask.pl - Serwis z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PayTask.pl - Serwis z nagrodami (/Temat-PayTask-pl-Serwis-z-nagrodami-73211)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - hieronim1 - 11-02-2014 22:50

fajna stronka, polecam Wink


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - musicfan - 14-02-2014 16:13

ja cały czas korzystam, głównie zadania wystawiam Wink
Zadań jest dużo i sporo punktów do zgarnięcia


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - musicfan - 22-02-2014 13:24

Wciąż są wypłacalni ;-) ostatnio otrzymałem dwa kupony (jeden kupon - 5 zł) na zasilenie konta paytask do wystawiania zadań ;-) polecam wykonywanie tam zadań oraz wystawianie własnych ;-)


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - Rotni - 23-02-2014 02:14

Polecam gorąco stronę, też nie dawno zacząłem, w zasadzie to od dzisiaj klikam mój nick; Rotni, polecam!


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - musicfan - 20-03-2014 20:01

właśnie otrzymałem kolejne doładowanie Wink na stronie teraz jest mniej zadań ale co kilka dni przybywają nowe Wink


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - pidzej - 11-04-2014 16:42

Skoro się dużo zmieniło, to mam pytanie. Ile będzie trzeba zbierać na doładowanie 5 zł?


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - musicfan - 11-04-2014 18:35

to wszystko zależy od zadań jakie będą dostępne, dawniej zbierałem dziennie jedno doładowanie za 25 zł, tyle było zadań i sporo punktów za nie dawali, teraz niestety jest ich mniej i mniej płacą, ale myślę że nie więcej niż kilka dni Wink


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - jakahwala - 11-04-2014 21:13

czy potwierdzenie numeru teleofnu nic nie kosztuje ? jak podam nie będą przychodzić płatne sms itp ?? "_"


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - ukems - 21-04-2014 21:03

Lipa straszna, nie ma zadań, wykonalem wszystkie dostepne zadania i mam biedne 20pkt.


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - musicfan - 05-05-2014 22:24

(11-04-2014 21:13)jakahwala napisał(a):  czy potwierdzenie numeru teleofnu nic nie kosztuje ? jak podam nie będą przychodzić płatne sms itp ?? "_"

nic Ci nie będzie przychodziło Wink

@ukems
zadań obecnie nie ma bo admini nie promują strony ;/
może później zadań przybędzie