Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayTask.pl - Serwis z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PayTask.pl - Serwis z nagrodami (/Temat-PayTask-pl-Serwis-z-nagrodami-73211)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - musicfan - 23-09-2013 19:59

zapraszam również do wystawiania własnych ogłoszeń bo można na tym tylko zyskać Wink prośby o rejestrację itp Wink zainwestujesz ~20 zł a zyskasz 100% więcej Wink


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - truskafffkaaa - 16-10-2013 17:39

Portal PayTask.pl pozwala nam na zlecenie jakiegoś zadania internautom. Możemy zlecić np. odwiedzenie jakiejś strony, rejestrację na danym portalu. Koszty jakie ponosimy za dane zlecenie zależą głównie od nas. Serwis na start daje nam 5 zł do wykorzystania. Na portalu jest również funkcja rejestracji z linku. Jeśli nasi znajomi zarejestrują się z naszego linku, my otrzymamy za to punkty. Punkty zbieramy za wykonanie różnych zadań. W późniejszym czasie możemy wymienić je na wspaniałe nagrody. Co daje nam PayTask.pl? Szybką, bezpiecznie wykonaną pracę, z którą my sami nie musimy się "męczyć". Mogą to zrobić za nas inni, a my w tym czasie możemy poczytać dobrą książkę przy filiżance herbaty. PayTask.pl pozwala nam też na zarobek bez konieczności wychodzenia z domu. PayTask.pl to przede wszystkim portal legalny, który z każdym dniem zdobywa dużą ilość użytkowników.
Kod:
https://paytask.pl
Sama odebrałam już kilka nagród z tego portalu i są one naprawdę świetne. Polecam! Smile


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - Mksiak - 17-10-2013 14:43

Polecam warto Smile Tutaj moja pierwsza i na razie jedyna wypłata. W sumie mało się tam dzieje, mało zadań.

[Obrazek: normal_Bez_nazwy.jpg]


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - nokira - 20-10-2013 18:21

Właśnie się zarejestrowałem, czekam aż wyślą mi kod sms'em by aktywować do końca konto.


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - BrianKoks - 23-10-2013 19:16

Jak miec punkty


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - Matheo249 - 03-11-2013 18:54

Czy to jest pewny serwis? Nadal wysyłają nagrody? Big Grin


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - musicfan - 03-11-2013 19:01

serwis jest pewny i wysyłają nagrody Wink


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - damianus627 - 03-11-2013 19:08

Jak najbardziej. Serwis działa i nagrody wysyła. Można dowody znaleźć w internecie.


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - bykonrado - 13-11-2013 19:32

Strona bardzo mi się podoba myślę że coś z tego będzie.


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - Krayterek - 11-02-2014 15:41

Korzysta ktoś jeszcze? I czy są tylko 2 ogloszeń do wypełnienia czy tylko ja tak mam?