Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayTask.pl - Serwis z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PayTask.pl - Serwis z nagrodami (/Temat-PayTask-pl-Serwis-z-nagrodami-73211)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - miniek9090 - 08-08-2013 12:47

testuje serwis , jak wypłaci to dam znać Smile


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - Teddy - 08-08-2013 16:53

Strasznie słabe są oferty.
Np napisz scamowate oferty na x forum, licz, że nie usuną tematów, a dostaniesz marne 3 punkty po 3ch dniach.


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - musicfan - 08-08-2013 17:06

(08-08-2013 16:53)Teddy napisał(a):  Strasznie słabe są oferty.
Np napisz scamowate oferty na x forum, licz, że nie usuną tematów, a dostaniesz marne 3 punkty po 3ch dniach.

nie 3 punkty a 30 Wink


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - SweetSensi - 08-08-2013 19:48

Serdecznie polecam https://PayTask.pl nie minęła chwila, a już uzbierałem na nim sporo punktów. Korzystać póki jest.


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - Michal3242 - 09-08-2013 00:18

mam pytanie , jak to jest z podatkiem od nagrody? czy odprowadzaja go oni sami? jest on zawarty w punktach? To nie ma nic wspolnego z pitem? Czy muszę coś płacić? Gdzie trafia mój PESEL i co kto z nim robi. Co trzeba zrobic zeby us sie nie czepiał? proszę o szybką odpowiedź

Edit
znalazłem coś takiego
"Jeżeli przedmiotem wygranych nie są pieniądze, to podatnik jest zobowiązany wpłacić płatnikowi kwotę zaliczki lub należnego zryczałtowanego podatku przed udostępnieniem wygranej (nagrody) lub świadczenia. Wynika to z art. 41 ust. 7 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych."

Czy ja mam im coś płacić? Czy muszę biegać po urzędach skarbowych? Bardzo proszę, niech ktoś objaśni mi całą procedurę.


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - Adekone - 28-08-2013 10:23

Na paytask możemy wypełaniać, ale również i dawać zlecenia Big Grin Jak ktoś ma własną stronę, bloga itp to np fajna opcja do promowania strony przez zlecenia na paytask. Dużo można o tym poczytać http://zlecto.wordpress.com/2013/07/01/zlecenia-przez-internet/


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - shooreck - 31-08-2013 11:52

Sprawdzę i w razie czego, dam znać czy coś wygrałem.


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - musicfan - 31-08-2013 18:34

ja już wygrałem sporo nagród także serwis sprawdzony i wypłacalny Wink


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - Boguśś - 31-08-2013 22:13

oo zabieram sie za to od jutra. Teraz zaloyzlem konto, a jutro sie za to wezme xD

Jak tam mozna dokladnie pkt zbierac?


RE: PayTask.pl - Serwis z nagrodami - musicfan - 01-09-2013 15:35

wykonując określone polecenia zawarte w treści danego zadania Wink nic trudnego Wink