Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie BlackHat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Pozycjonowanie BlackHat (/Temat-Pozycjonowanie-BlackHat-73148)



Pozycjonowanie BlackHat - Sh4ker - 21-07-2013 19:06

Witam, pozycjonuje swojego bloga ponieważ niedawno zrezygnowałem z youtube po banie. Teraz czyste seo, teksty rozbudowane strong h1 i h2. Pinguje posty, oraz dodaje do 15-20 katalogów dziennie. Kiedyś na starej stronie używałem GSA ale nie wiem czy to coś daje, czy polecacie narzędzia tego typu czyli WikiRobot itp. Jakie fajne narzędzie do Pozycjonowania możecie mi polecić, mogą być blackhat. Chcę efektywnie wypromować stronę, proszę o rady. Big Grin


RE: Pozycjonowanie BlackHat - warzyw12 - 21-07-2013 19:30

Jak chcesz efektywnie wypromować strone to pierw zacznij czytać co, jak i na czym opiera się całe seo a potem za programiki sie bierz.


RE: Pozycjonowanie BlackHat - Komet - 21-07-2013 19:36

(21-07-2013 19:06)Sh4ker napisał(a):  Witam, pozycjonuje swojego bloga ponieważ niedawno zrezygnowałem z youtube po banie. Teraz czyste seo, teksty rozbudowane strong h1 i h2. Pinguje posty, oraz dodaje do 15-20 katalogów dziennie. Kiedyś na starej stronie używałem GSA ale nie wiem czy to coś daje, czy polecacie narzędzia tego typu czyli WikiRobot itp. Jakie fajne narzędzie do Pozycjonowania możecie mi polecić, mogą być blackhat. Chcę efektywnie wypromować stronę, proszę o rady. Big Grin

ja wiem że jak jesteś nieogarnięty w tematach to takie pytania mogą paść ale to tak jakbym na motocrossforum zaczął pisać. elo chłopaki właśnie sprzedałem skuterek mój i chciałbym coś poważniejszego , co polecacie yamahe XTURBO 300 czy TURBOSA Z bo ostatnio ćwiczyłem na rowerze troche i chciałbym coś więcej Big Grin
Zeby rozgryzc 'takie' programy i uzywac tak by to mialo sens to trzeba sporo nad tym posiedziec, poczytac, tu nie ma zlotych wskazowek, zrob to i to i bedzie cacy Smile


RE: Pozycjonowanie BlackHat - Sh4ker - 21-07-2013 20:18

Smile Dzięki tej metaforze z forum motocrossowym rozumiem o co ci chodzi, już się biorę za lekturę.


RE: Pozycjonowanie BlackHat - gelmen - 21-07-2013 23:20

To i ja dorzucę swoje 2 grosze: Nie polecam Ci zabawy w Black Hat Seo, Pingwin 2.0 zaczął zbierać żniwa.


RE: Pozycjonowanie BlackHat - warzyw12 - 22-07-2013 00:31

@gelmen
Jak sie nie wie jak sie 'bawić w black hat seo' to jasne że prędzej czy później pingwin cie złapie.