Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Inwestycja (/Temat-Inwestycja-73120)

Strony: 1 2


Inwestycja - Stalmer - 21-07-2013 11:44

Witam !
Mam wolne 10 $ na paypalu i chciałbym za to kupić poleconych na jakimś buxie. Jakiego najbardziej mi polecicie ? Neobux, probux, czy the-bux ?


RE: Inwestycja - SweetSensi - 22-07-2013 09:28

sądze, że na neobux troszkę dorobisz, ale nie wiem jak jest w probux, a the-bux to scam


RE: Inwestycja - Stalmer - 22-07-2013 12:41

A ile kosztuje konto golden na neobux ?


RE: Inwestycja - Mafesto - 04-08-2013 12:28

(22-07-2013 12:41)Stalmer napisał(a):  A ile kosztuje konto golden na neobux ?

90$ na rok


RE: Inwestycja - kasass - 04-08-2013 12:51

hmm a da sie tam wogle wplacac ??


RE: Inwestycja - Mafesto - 04-08-2013 13:13

Tak, pod tym linkiem https://www.neobux.com/c/rba/ i wybierasz skąd chcesz wpłacić.


RE: Inwestycja - Eximo - 20-08-2013 10:12

Właśnie co do Neobuxa to się napewno opłaca ? RR w większych ilościach przynoszą straty na zwyklym koncie przy okolo 400 RR 1,2-0,9 wiec nie wiadomo czy przy jeszcze wiekszej ilosci nawet na koncie gold nie wychodza na minus


RE: Inwestycja - Workis - 27-10-2013 13:46

Witam,
generalnie zrobisz jak uwazasz ale :
Na neobuxie stracisz na 99%, jesli chcesz inwestowac 10$, to znaczy ze ekspertem w inwestowaniu w RR nie jestes, wiec 99% podwyzsza sie do 100%.
Probux - wieksze szanse niz na neobuxie, ale nadal male.
Generalnie obydwa te buxy pozwalaja na zarabianie na RR pod warunkiem, ze przedluzysz ich na 240 dni. To jest powiedzmy 30% sukcesu, kolejne 30% to madra polityka recyklingowa, a 40% to kupienie platnego konta, golden z reguly nie wystarcza, nie znam nikogo kto by na koncie golden trzepal kokosy na RR.

Zasada w zarabianiu na RR jest niezmienna od lat - im dluzej bux dziala, tym mniejsza rentownosc RR. W wypadku probuxa i neobuxa - byc moze ale TYLKO byc moze 100% ROI osiagniesz po 200+ dniach. Szczescia zycze w czekaniu 8 miesiecy na zysk 1 dolarka...

A teraz ciekawsze porady :
Kiedys dobrym miejscem byl Clixzor, dawal na prawde dobre zyski na RR, ale niestety - moze nie tyle co sie zescamil co zaczyna przechodzic 2-3 miesieczne tarapaty finansowe i proby wyjscia na prosta.

W takiej sytuacji jedynym serwisem gdzie inwestuje pieniadze w RR jest Ojooo.com.
Nie powiem Ci jak wyglada sytuacja na koncie standard, ale na koncie premium przy kupowaniu refów na miesiąc (im dluzej - tym taniej), leci mi koło 120-130% ROI.
W dodatku mozesz liczyc na refback ode mnie - link do tematu w stopce.


pozdrawiam i zycze sukcesów


RE: Inwestycja - nokira - 28-10-2013 17:37

Ja na ojoo jakoś nie mogę się dorobić z poleconych;/ na probuxie najwięcej zarabiam z poleconych


RE: Inwestycja - mateusz4699 - 29-10-2013 08:31

(28-10-2013 17:37)nokira napisał(a):  Ja na ojoo jakoś nie mogę się dorobić z poleconych;/ na probuxie najwięcej zarabiam z poleconych
A posiadasz konto premium na ojoo?