Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy PPA - GTraxX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy PPA - GTraxX (/Temat-Dziennik-pracy-PPA-GTraxX-73023)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - Cevu - 30-08-2013 23:37

(30-08-2013 22:12)Monster napisał(a):  Jeśli jest już jakaś nisza popularna, to ile wyświetleń lapek i komentarzy powinno być? No i ogólnie ile trzeba dawać żeby pobrania leciały? I jak to jest ze w programach zlece 300 wyświetleń a potem niewiadomo skąd nagle mam 1200 wyświetlen w moim filmiku? Jeśli zlece komentowanie mojego filmiku to też lecą wyświetlenia? Przy filmiku mam więcej wyświetleń niż w wyszukiwarce jak to dokładnie jest.


Mam powiedzmy 60zł. W jaki sposób to najlepiej zainwestować? Jakieś pozycjonowanie albo co?

Odnośnie pierwszego pytania jak i drugiego. Nie ma z góry narzuconej ilości łapek czy też komentarzy do filmików, to ty ustalasz ile chcesz ich dodać, warto dodawać jednak zbliżoną ilość łapek do comment, jeśli chodzi o pobrania... PPA jest loterią i nigdy nie wiesz czy twoja nisza będzie rozchwytywana w internecie czy też nie. Możesz być na pierwszej stronie youtube, a pobrań będziesz miał 0.

Odnośnie różnicy wyświetleń w wyszukiwarce youtube, a w samym filmie, tutaj kwestia polega na tym, że Youtube odświeża, czy też aktualizuje filmy raz na jakiś czas nie jest to jakiś równy odstęp czasowy. Dlatego często wyświetlenia w wyszukiwarce a realne w filmie będą się różnić.

Co do kwoty 60 zł tutaj nie ma sensu szczerze mówiąc wydawać ich na pozycjonowanie, ponieważ będzie to dość takie mierne, które nie przyniesie Ci większych efektów. Lepiej odłóż tak do 80-90$ i poszukaj czegoś lepszego, albo wykup oferty wyświetleń do youtube i rozłóż na kilka filmów w znacznie szybszym czasie wybijesz swoje filmy i pieniążki się zwrócą ( o ile nisza będzie trafna).


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - GTraxX - 02-09-2013 13:59

Dobra, tak jak mówicie, nie poddaje się Wink

Zrobię nowe konto na yt i wrzucę parę filmików
Wrzucę też kilka plików



RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - davidek00 - 27-10-2013 19:21

Życzę powodzenia! Dobrze ci idzie!


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - callbux - 07-12-2013 15:08

powodzenia


Dziennik pracy PPA - GTraxX - Vasaki - 25-02-2018 10:00

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.