Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy PPA - GTraxX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy PPA - GTraxX (/Temat-Dziennik-pracy-PPA-GTraxX-73023)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - Qwik - 25-07-2013 15:01

Po co stawiasz nowe blogi?

1.Twórz posty z oryginalna treścią
2.Poprawnie ustaw gsa aby nie zbierało śmieciowych linków.Takie linki Ci tylko obniżają pozycje w google.
3.Skup się na jednym blogu.


Dziennik pracy PPA - GTraxX - ciamciaj - 25-07-2013 15:49

(25-07-2013 15:01)Qwik napisał(a):  Po co stawiasz nowe blogi?

1.Twórz posty z oryginalna treścią
2.Poprawnie ustaw gsa aby nie zbierało śmieciowych linków.Takie linki Ci tylko obniżają pozycje w google.
3.Skup się na jednym blogu.
2. A coś wiecej o tym nie powiesz? To jak dać komuś samolot ale nie powiedzieć jak latać..


Wysłane z iPada za kasę z Astrocash Wink


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - Tidus - 25-07-2013 16:07

Wejdź w projekt i kliknij Edit, wyłącz Indexer (po lewej).
Przejdź do options i zaznacz Skip sities with more than x outgoins links on one page.
Wpisz według własnego uznania, im mniej tym lepiej. Ja zawsze ustawiałem coś koło 80.
Skip sities with a PR below x
Im wyżej tym lepiej. Domyślnie 3.

Chociaż zapewne wszystko to miałeś już zrobione Huh

Monitoruj backlinki przez ahrefs.com i dodawaj je także ręcznie

http://zarabiam.com/Temat-Sposoby-na-zdobycie-backlinkow-o-WYSOKIM-PR-69423
http://zarabiam.com/Temat-Lista-stron-Do-Follow-o-wysokim-Page-Ranku-70620

Ile masz uu dziennie na blogu?
Ile masz kliknięc we wszystkie pliki dziennie?


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - Qwik - 25-07-2013 16:16

(25-07-2013 15:49)ciamciaj napisał(a):  
(25-07-2013 15:01)Qwik napisał(a):  Po co stawiasz nowe blogi?

1.Twórz posty z oryginalna treścią
2.Poprawnie ustaw gsa aby nie zbierało śmieciowych linków.Takie linki Ci tylko obniżają pozycje w google.
3.Skup się na jednym blogu.
2. A coś wiecej o tym nie powiesz? To jak dać komuś samolot ale nie powiedzieć jak latać..


Wysłane z iPada za kasę z Astrocash Wink

Nie jest moim refem.


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - GTraxX - 25-07-2013 16:34

Łooo widzie że niezły flame się tu zaczyna Tongue
@ciamciaj - twoje poradniki są dobre nawet bardzo, tylko narazie jestem sfrustrowany że nie moge nic zarobić

Btw dzięki że próbujeci mi pomóc Tongue

@Qwik - robię wartościowe teksty do moich blogów Tongue opisują działanie itp. filmiki na yt są razem z programami w vb


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - roniartur - 25-07-2013 16:44

Powodzenia! Pracuj, pracuj, ja na 1 pobranie czekałem 1,5 miesiąca...


Dziennik pracy PPA - GTraxX - ciamciaj - 25-07-2013 17:39

Tidus dobrze mówi, co do pobran, na pewno maksymalnie promujesz swoje filmy i masz dobre tagi,opisy itp?


Wysłane z iPada za kasę z Astrocash Wink


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - dawid327 - 25-07-2013 20:20

Zastanów się czy Twoje "nisze" są rzeczywiście niszami , może starasz się wypromować coś oklepanego coś czego jest pełno albo coś do czego ludzie są negatywnie nastawieni .

Druga sprawa nie poddawaj się , szkoda by było zmarnować ten cały czas który do tej pory poświęciłeś ! Pracuj mądrze ! a efekty pojawią się dziś , jutro , pojutrze ...
Proponuję takie rozwiązanie cały ten tydzień rób swoje staraj się jak tylko możesz ale nie zaglądaj na stronkę Astro
zrób to dopiero na koniec przyszłego tygodnia , nie zawracaj sobie głowy zarobkami w krótkim okresie czasu , możesz mieć 3/4 miesiąca na 0 a w ostatni tydzień trafi Ci się kilka-kilkanaście "grubych pobrań" i wyjdziesz na swoje .
Takie zaglądanie co chwile czy coś wpadło jest deprymujące

powodzenia !


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - GTraxX - 25-07-2013 21:17

Dzięki za rady Wink jakoś się postaram. A teraz pomyślę nad niszą jakąś Tongue


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - GTraxX - 27-07-2013 11:06

Nie było mnie przez 2 dni, gdyż mam pękniętą łękotkę w kolanie Tongue Może wpadnie jakiś hajs z ubezpieczenia Jerk2
Postanowiłem zrobić jeszcze jednego bloga i codziennie dodawać update'y jeśli to nic na razie nie będzie dawało to i tak będe to robił Tongue Przynajmniej będę miał dużo materiału na każdym blogu Tongue I jak ktoś wejdzie to będzie miał do wyboru do koloru Tongue

Co zrobię :

- BL
-GSA
- Pinguje posty
- Po jednym poście na każdy blog
- Nastepny blog wąski tematycznie ale chwytliwy i design dla niego


Nie patrze na stan konta jak to mówił dawid327 Tongue