Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy PPA - GTraxX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy PPA - GTraxX (/Temat-Dziennik-pracy-PPA-GTraxX-73023)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - DawidFB - 21-07-2013 22:39

Dokładnie,ja tez przez długi czas miałem 0$ a jak wpadło pierwsze pobranie to już wszystko powoli się kleiło,więc pracuj,pracuj i jeszcze raz pracuj!


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - GTraxX - 22-07-2013 14:50

Update !
Dzisiaj mam bardzo zajęty i zarazem męczący dzień, więc dziś wiele nie zrobię Tongue

impreza i te sprawy Tongue

Co dzisiaj zrobię/zrobiłem ?

- Zrobię kilka ważnych rzeczy w stronę promowania filmików
- Spinguję parę postów
- Promocja filmików
- Jak znajdę chwilę to ew. zedytuje design nowej niszy i dodam 2 pliki do starej

Zarobki :

Today's Earnings:
$0.00
Yesterday's Earnings:
$0.00
Month's Earnings:
$0.00
Total Earnings:
$0.00
Available Payout:
$0.00

Lepiej nawet od Killera widzę cisnę z hajsem beka

Słówko na dziś : Powoli ale do przodu ! beka



RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - DawidFB - 22-07-2013 16:48

I bardzo dobrze,jeszcze zobaczysz,na początku września zlecisz niezłą sumkę do wypłaty Big Grin


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - GTraxX - 22-07-2013 23:42

(22-07-2013 16:48)DawidFB napisał(a):  I bardzo dobrze,jeszcze zobaczysz,na początku września zlecisz niezłą sumkę do wypłaty Big Grin
O chłopie, to jest motywacja !!! Big Grin


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - GTraxX - 23-07-2013 21:33

Dziś nie miałem czasu by coś zrobić, byłem bardzo zajęty, a teraz siedzie bardzo zmęczony po całym dniu.

Co dzisiaj zrobię napewno :

- Nabiję punktów na u2be Smile

Co dzisiaj może zrobie (ok. 50% szans Tongue ):


- Wrzucę parę plików na jedną niszę
- Spinguje posty
- Wreszcie zrobie do końca design 3 niszy


Zarobki :

Today's Earnings:
$0.00
Yesterday's Earnings:
$0.00
Month's Earnings:
$0.00
Total Earnings:
$0.00
Available Payout:
$0.00

DOŚĆ TRADYCYJNIE Tongue




@Up
Wykonałem dziś kupę dobrej roboty Wink
-GSA
-YT promocja filmików
-Pingowanie nowej niszy
-Zrobienie estetycznego i prostego tematycznego designu (template) dla nowej niszy
-"Wrzucenie" = Powielenie plików (dokładnie dwóch) z mojego starszego bloga do nowej niszy bo dobrze prosperuje ta nisza Smile


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - poczmail - 23-07-2013 21:49

To jest cisza przed burzą. Idea


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - GTraxX - 23-07-2013 22:01

(23-07-2013 21:49)poczmail napisał(a):  To jest cisza przed burzą. Idea

No nakręcacie mnie, nakręcacie Tongue


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - GTraxX - 25-07-2013 14:27

Widocznie tydzień pod znakiem WIELKIEGO ZERA
Powoli mnie wkurza to wszystko :/ PPA się nie opłaca ...
W każdy plik, a mam ich bodajże 12, ilość klików eskaluje między 0/1/2 i uwaga, aż 3 ! :/
Promuje, pieprze się z blogiem, ze wszystkim i nic nie słychać i nic nie widać
Inni mają już jakieś kliki i pobrania, a przynajmniej jakieś kliki, a ja null zero nic ... smutny
Widocznie wasze potwierdzenia wypłat i dzienniki pracy to są fejki :/ i mnie Sex w dupę Tongue


Jeżeli w tym tygodniu nie wpadnie ani jedno pobranie, poddaje się


Co dziś zrobię :

- Zrobie jakieś filmiki na YT
- Nabije punkty na SYV
- Znajdę nową nisze
- Pinguje posty
- GSA
- Promocja strony BL


Nic, możę jakieś porady ? Nie wiem, poradniki mentora mi nic nie dają :/



RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - Dominik1010 - 25-07-2013 14:31

Nie poddawaj się też miałem na początku ciężko mało klików itp. odpuściłem sobie sprawę, ale później miałem dużo wolnego czasu postawiłem 3 blogi z 3 różnymi niszami i powoli klików przybywało (w 1 dzień padło pobranie za 4,55$). Teraz jest nieco gorzej bo klików przybywa a leady są po 0,04$ - 0,05$. Pracuj a w końcu osiągniesz sukces.


RE: Dziennik pracy PPA - GTraxX - GTraxX - 25-07-2013 14:37

(25-07-2013 14:31)Dominik1010 napisał(a):  Nie poddawaj się też miałem na początku ciężko mało klików itp. odpuściłem sobie sprawę, ale później miałem dużo wolnego czasu postawiłem 3 blogi z 3 różnymi niszami i powoli klików przybywało (w 1 dzień padło pobranie za 4,55$). Teraz jest nieco gorzej bo klików przybywa a leady są po 0,04$ - 0,05$. Pracuj a w końcu osiągniesz sukces.


Najgorsze jest to że teraz zakładam już 4 bloga i kliknieć w pliki w sumie tylko 9 Undecided. 0 pobrań a chwile już stoją te blogi, ładny design, itp. Na yt też filmiki mają od 500 - 1200 wyświetleń i nic.